Wpis z mikrobloga

@darkseeker: dziękuję, nie zostawię sobie bo dla mnie to jest luksus bo ja mam ZERO kasy, a mame zmusza do kościoła, a ja mam lęki to jedno na rano zostawię, troszkę pomoże chociaż troszkę
@Mac34: No ja już jestem za stary by mi mama kazała.(choć już planuje sam z siebie znowu być dobrym Dzieckiem Bożym) Ale moje wcześniejsze wyjścia do kościoła kończyły się posiadówą z kumplami na parkingu i opowiadaniem kto co odje#ał w sobotę. A tak po za tym piwo na kaca+++
@darkseeker: Mi chyba Mama niezależnie od wieku będzie kazać chodzić do kościoła, też bym chciał być Dzieckiem Bożym, ale jestem chory i to nie tak że nie chce chodzić do bozi, tylko wogóle nie chce wychodzić z domu. Mam nadzieję że jednak twoje wyjścia do kościoła nie będą kończyć się posiadową,trzymaj się tam.
@Mac34: Na szczęście wiek daje to, że jak człowiek jak już coś robi to dlatego, że tego chce. Jeśli np. czujesz taką potrzebę ale nie lubisz być między ludźmi to proponuję po południu. Ja preferuje jak najmniej ludzi, choć najlepiej lubię samotną modlitwę. Po prostu powtarzanie formułek razem z tłumem jest dla mnie mało ważne.
@Mac34: no 18 lat masz to nie uważasz że warto wziąć się za siebie? Do 40 bedziesz robił to co każą rodzice bo nie bedziesz pracował, żeby ze swojej strefy komfortu wyjść? Wiele ludzi ma fobie społeczną a jednak potrafią postawić na swoim.