Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 521
Masakra. Ja rozumiem bycie modelką, bycie w pewien sposób charakterystycznym ale to już jest takie zezwalanie na umieranie. Ona jest chora, potrzebuje konkretnego leczenia a ludzie jeszcze jej piszą jaka jest piękna itp. a jej fotograf to już w ogóle nie widzi problemu. Pewnego dnia ona po prostu umrze, bo już teraz wygląda jak prawdziwy szkielet ( _)
Link do jej profilu w komentarzu
#anoreksja #zdrowie #rozowepaski ##!$%@?
N.....u - Masakra. Ja rozumiem bycie modelką, bycie w pewien sposób charakterystyczny...

źródło: comment_1638690280QGzfAeSYTCNWMMGhyxgxkR.jpg

Pobierz
  • 225
@Nananunu #!$%@? szok.
Chciałem napisać że na cholerę ludzie robią jej zdjęcia i piszą pozytywne komentarze bo tym sposobem to poniekąd propagują tudzież akceptują ale zapomniałem, że przecież każdy jest wolny i żyje na swój sposób zgodnie z cytatami wielkich ludzi "Moje ciało moja sprawa".
Jak dla mnie obrzydlistwo, kiedyś jako fotograf sam używałem tej strony do ustawiania się z dziewczynami na sesje, no ale fotografować takie osoby to chyba trzeba być
@Nananunu czy ja wiem, jeśli ma z tego gruby hajs i przeznacza jego część na współpracę z lekarzami, na badania i wie co robi, to niekoniecznie musi jej coś grozić, nie mówiąc o tym, że zdjęcia też są pewnie podkręcone