Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kogut_20: no już biegnę na te 5 dni śniegu w roku i temperatury 5-7 stopni w grudniu i w styczniu w ciągu dnia kupować zimówki xD

Zimowa opona jest wyraźnie lepsza tylko i wyłącznie jak jest śnieg lub błoto pośniegowe. W wielu miejscach w Europie takich warunków nie uświadczysz dłużej niż przez dwa tygodnie w roku i wtedy porządne wielosezonowe wystarczą.
@kogut_20: bo jeżdża z trójką dzieci i każde odwożą na inne zajęcia? Bo jadą tam gdzie autobus nie dojeżdża? Bo w nocy autobusy nie jeżdżą/jeżdżą rzadko? Bo wozi ze sobą do pracy dokumenty albo sprzęt, którego nie chce wystawiać na kradzież przez przypadkowego sebka? bo jeżdża często i autobusami by się zwyczajnie nie wyrobili? bez kitu musisz nie wychodzic z piwnicy zeby mieć tak ograniczoną wiedzę o życiu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@czympyrympym: gówniany argument xD

Opona wielosezonowa z górnej półki jest lepsza niż kiepska letnia w lato, lepsza niż kiepska zimowa w zimę i lepsza od większości sezonowych opon w okresie przejściowym bez zastanawiania się "czy już zmieniać czy jeszcze nie" xD

Jak nie masz mocnego auta tylko woziło do pracy jak ja to dobry wielosezon to jest świetny wybór.
mówka ma jakieś magiczne zdolności przylegania do lodu


@wojtoon: nie ma, nikt tak nie sądzi. Po prostu jest lepsza, kiedy jeździ się po śniegu lub po tym, co ze śniegu zostało

5 dni śniegu w roku i temperatury 5-7 stopni w grudniu


@geuze: no póki co to mamy 6 grudnia i średnia temperatura tu gdzie mieszkam za te 6 dni to 3,(3) stopnia, a śnieg padał już 3 razy xD
bez kitu musisz nie wychodzic z piwnicy zeby


@Kowixx: wychodzę, mam kilka samochodów, ale mam też tramwaj pod nosem, to po jakiego grzyba mam się pchać do kombi z dieslem i truć centrum miasta? żeby potem musieć inwestować w maseczki smogowe i oczyszczacze powietrza z nadzieją, że nie dostane raka płuc?