Wpis z mikrobloga

Zauważyłem wczoraj jedną rzecz, kiedy Marek próbował przekonać Elę żeby wrócili do siebie. Nagle w jednym momencie wiele różowych w podobnym stylu z3sr4ło się o to jaki z niego manipulant. Czyżby ten jeden chór wziął się z tego, że Mareczek wyczuł patent, który różowe stosują na facetów od tysięcy lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rolnikszukazony #blackpill #logikarozowychpaskow
ruskizydek - Zauważyłem wczoraj jedną rzecz, kiedy Marek próbował przekonać Elę żeby ...

źródło: comment_1638813718EtmTxfNlD4E4OkDqMx89N9.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ruskizydek: toksyki obu płci manipulują w ten sposób, z tego co wiem nie tylko różowe o tym pisały, niebiescy też. I raczej Mareczek użył patentu którego niebiescy używają od tysięcy lat: czyli uwodzenie i bycie super słodziakiem przez 2 tygodnie, wyznania miłości i całowanie stoopek. A jak już rybka złapała haczyk to pokazał prawdziwą twarz. Jednak źle to sobie wykalkulował i zbytnio się z tym pośpieszył i Elka jeszcze nie była
@Korowiov: to świadczy o tym, że on jest cwany, ale chyba niezbyt inteligentny. I zupełnie nieempatyczny. Może przez wredny charakterek Elki ciężko było mu wyczuć, na czym stoi? Nie wiem czego spodziewa się facet wypominający zmarszczki kobiecie, u której mieszka i którą chce robić na kasę. A to przecież był tylko jakiś przykład, pewnie jeden z wielu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@caramilla: ja też nie wiem, może na stare lata się rozpuścił? Podobno do byłej żony się wprowadził po 5 dniach znajomości przez internet, więc może z Elką już mu się wydawało, że te 2 tygodnie to i tak za długo dobrego?

Może on w młodości był przystojny i te jego bajerki działały dłużej, a teraz zapomniał, że to już nie te lata?

Może wcześniej trafiały się bardziej nawine babki ktore to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruskizydek: Elizabeth powiedziała, że on ją zawiódł jako mężczyzna, a on jej wciskał botoks. Może pan ma problemy z krążeniem krwi w konkretnych okolicach, a jako powód podawał urodę oblubienicy?