Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedno zdjęcie porównawcze z nieczynnego sanatorium w Gdyni Orłowo z serii "kiedyś i dziś".
Niestety z tego obiektu więcej nie będzie, spóźniłem się. Budynek przez ładnych kilka lat stał łatwo dostępny. Każdy mógł sobie do niego wejść, cyknąć foteczkę na jego dachu, czy walnąć browarka z ładnym widokiem na morze. Ja też tam parę razy wcześniej byłem i jakieś fotki zrobiłem. Niestety za późno wpadłem na pomysł zdjęć porównawyczych, idąc tam jakiś czas temu zadowolony zastałem obiekt zabezpieczony z czujkami, kamerami i naprawionym ogrodzeniem. Ktoś chyba kupił ten obiekt, szkoda, że się spóźniłem z tymi swoimi fotkami, byłyby chyba jedyne jakie ktoś tam zrobił i stanowiłyby fajną pamiątkę na przyszłość (,)

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój blog / Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #mojezdjecie #opuszczonemiejsca #urbex #trojmiasto
nightmeen - Jeszcze jedno zdjęcie porównawcze z nieczynnego sanatorium w Gdyni Orłowo...

źródło: comment_1638810533vAm8dd8ogEhd2FL6OcQ7BH.jpg

Pobierz
  • 19
@nightmeen kiedy tam byłeś ostatnio? Kamery, czujki? Byłem jakieś pół roku temu na terenie. Piwnice, parter i rotunda przeszedłem. Wyżej się nie da bo wszystko zabezpieczone. Ale spędziłem tam godzinę albo lepiej i nic się nie działo. Żadnej ochrony itp.