Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taktowane jest zapytanie się kilka dni po spotkaniu czy różowa ma ochotę na drugie spotkanie? Czy powinno to wyjść naturalnie, a takie pytanie śmierdzi desperacją?

Czy może jak po około tygodnia nie zapytała o drugie spotkanie to it’s over dla mnie mimo, że nie zostałem zghostowany?

Kurczę, nie lubię takich niepewności …

#anonimowemirkowyznania #randki #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ae5c4ff6a171000ab1b008
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurde gościu, wychodzisz z laską i jak jest fajnie to na następny dzień, jak sobie oboje wszystko w głowach ułożycie przez noc - mówisz że się dobrze bawiłeś i chętnie gdzieś wyskoczysz w następny weekend.

Jak się będziesz tak zastanawiał to jej emocje opadną i nic z tego nie będzie. I czemu ty czekasz aż ona Cię zapyta? Jak z tobą jeszcze pisze już jest dobrze xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty się nie pytaj tylko zagaduj o kolejne spotkanie. Co ty jej się zapytasz czy ona by łaskawie chciała pójść gdzieś tam wyskoczyć? Mówisz, że fajnie było ostatnio i chciałbyś to powtórzyć, a nie czy ona by zechciała trochę czasu poświęcić swojego dla twojej marnej osoby. Prosto z mostu.