Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki

Poszukuję jakiegoś dobrego czytnika e-booków dla mojej różowej.
Budżet ok. 400 zł
Możecie polecić coś dobrego?
Wersji tych od Amazonu jest całkiem sporo i nie do końca się w tym orientuje który byłby najlepszy w tym budżecie.
Z góry dzięki za pomoc.

#ebook #ksiazki #elektronika #kindle #amazon #prezent
  • 25
@jmuhha wolalbym nowy z racji tego że ma to być prezentem, mam już kupione kilka innych rzeczy i nie chciałbym przekraczać tych 400zl a w tym przypadku nawet paperwhite 4 kosztuje ponad 500
@Filhen: A i jedna nieoczywista rzecz, jak trafisz gdzieś jakąś okazję w markecie czy innym allegro to sprawdz koniecznie z jakiej dystrybucji pochodzi . Jak z Niemiec to w porządku, jak z innych krajów (np wydany na Wielką Brytanię) to możesz mieć problem z gwarancją . I nie bój się wersji z reklamami, support wyłącza je zdalnie, 5 minut na czacie, rutynowa robota
@Filhen: ale ceny skoczyły, aż szok....

ale to wynika z tego, że to model, który zastąpiony został przez 5. Pewnie jakaś promka się pojawi

w każdym razie staraj się o kindla, bo reszta to niestety słabsza liga :/
czyli reklamy można wyłączyć bezkosztowo i nie warto dopłacać przy zakupie za ich brak?


@Filhen: Dokładnie tak . Są poradniki w necie jak to zrobić, ja nie znając jakoś super angielskiego bez problemu sobie poradziłem więc i Ty ogarniesz :)