Wpis z mikrobloga

@MateuszWajchePrzeloz: @the_good_guy: wasze głosy jasno pokazują że owca nigdy nie zrozumie wilka.
Kochani, ja rozumiem że prosty zwykły człowiek ze swoją pracą na etacie nie zrozumie ludzi którzy swoją ciężka praca dorobili się dziesiątek bądź setek milionów, bo my dziś i takich kwotach rozmawiamy. Nasz horyzont, horyzont orłów biznesu zaczyna się daleko poza zasiegiem wzroku owiec które nie są w stanie pojąć zakrsus możliwości Ja jako człowiek który coś w
wiekuisty - @MateuszWajchePrzeloz: @thegoodguy: wasze głosy jasno pokazują że owca ni...

źródło: comment_1638969944T3Ka11zhsryQqMWnn558Pv.jpg

Pobierz
@wiekuisty co to w ogóle jest za kelner??? Oni naprawdę sprzedawali jakieś kursy? Ludzie za to płacili??? Rozumiem że ludzi wysyła się na kursy z których taki pajac ma tylko kilka % bo resztę zgarnia pośrednik, obsługa, zawyżona cenowo sala konferencyjna u znajomego- Unia płaci to się można bawić i marnować nasze publiczne pieniądze. Ale żeby z własnej nieprzymuszonej woli płacić takiemu magikowi- który wygląda notabene jak troche taki ekonomiczny, bieda Mateusz
@wiekuisty: Według mnie auto za 10K i auto za 300K spełnia taką samą funkcję użytkową, czyli pozwala przemieścić się z punktu A do punktu B. Podobnie z wieloma innymi sprzętami, zegarki, komputery telefony. To że kupisz coś drogiego tylko po to żeby połechtać swoje ego, pokazuje tylko jakim jesteś bucem i prostakiem. Naprawdę bogaci ludzie nie muszą tego robić.
Według mnie auto za 10K i auto za 300K spełnia taką samą funkcję użytkową, czyli pozwala przemieścić się z punktu A do punktu B.


@lolek24: I tak i nie. To trochę jak z ciuchami z taniej sieciówki, a markowymi ubraniami (nie koniecznie kupowanymi dla logo, ale ze względu na jakość). Kupisz sobie jeansy przecenie w jakimś C&A, pochodzisz sezon i Ci się rozlecą. Kupisz porządne jeansy za parę stówek w jakimś