Wpis z mikrobloga

@sxldsxxl: Nie ma, ale on wie że kity może cisnąć, bo stado idiotów i tak nic nie rozumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@megaloxantha: Żałosny jesteś. Od lat tu siedzimy i wiecznie pieprzysz że mnie dupa o coś boli, jak ja od zawsze cisnę z was bekę. Czyje predykcje się sprawdzają, moje czy twoje?

Jeszcze grzałem tu na początku 2018 że wielki dump na ETH jest nieunikniony,
Opposition_Fuhrer - @sxldsxxl: Nie ma, ale on wie że kity może cisnąć, bo stado idiot...

źródło: comment_1638971352dPm6B5nKYxWXmGGuO9ULAR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@megaloxantha: Ostatnio jego argumentem przeciwko shitom było to że coiny z topki szybko umierają i tylko BTC przetrwał probę czasu xD

XRP 2013
ETC 2015
ADA 2017
Luna 2019


Kolejny, który myśli że zjadł wszystkie rozumy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mikolaj-miki: to stara historia, kiedyś miał nick escobar (o ile dobrze pamiętam), potem cyberpunkbtc (ban do marca 2022 - opposition to jego multikonto), bezmyślny fanatyzm btc to całe jego życie

@sxldsxxl: Obecnie ethereum to największa sieć PoW - dziennie minerzy dostają ok. $60M (wg. obecnej ceny). Oznacza to wymóg ok. 21 miliardów dolarów popytu rocznie tylko do utrzymania ceny (co pokazuje, jak ogromny popyt istnieje). Po przejściu na PoS to
  • Odpowiedz
@megaloxantha: Czyli w ogólnym rozrachunku w ten sposób ETH może rosnąć.

Wtedy zakładasz bardziej, że flippening

1. jest możliwy, bo BTC nie wzrośnie
2. czy raczej BTC spadnie?
3. Czy może niezależnie od tego, czy spadnie/wzrośnie - ETH prędzej czy później po prostu tak się wybije, że przebije ceny BTC?
  • Odpowiedz
Jak już rzucasz liczbami to chociaż je sobie sprawdź ( ͡º ͜ʖ͡º)

Btc 2018 ATH: 20k ATL: 3200$ - dump 84%
Eth 2018 ATH 1440$ ATL: 84$ - dump 94%

Eth zaliczyło trzykrotnie większy zjazd w $ z ATH do ATL w 2018 nie pięciokrotnie @Opposition_Fuhrer
  • Odpowiedz
@Amebcio: @megaloxantha: Ja nie jestem jak wy prostym naganiaczem. Jak cos mi nie pasuje, to otwarcie krytykuję BTC. Jeżeli cos jest dobre, to potrafię to przyznać. Przykład sprzed dwóch dni:

https://www.wykop.pl/wpis/62272813/tak-musze-byc-z-soba-i-innymi-szczery-po-dluzszych/

A wy? #!$%@?, tak żałosne pieprzenie. Cokolwiek się nie stanie to #!$%@? że jest zajebiście. Obracacie każdy problem w suces. Jak to wasze kretyńskie jaranie się rosnącymi opłatami w ETH, od dawna tu wrzucaliście tabelki.
I #!$%@? fikołki logiczne.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: bo opłaty idą do stakujących i do wszystkich (palona część). Opłaty są płacone przez ludzi którzy otrzymują z tego jakąś zewnętrzną korzyść, więc wszyscy mogą zarabiać.
W btc opłaty idą do minerów i oni są jedynym którzy zarabiają na ew. zwiększonej adopcji.
Dlatego na btc da się zarobić tylko kosztem czyjejś straty - następuje jedynie transfer majątku od jednego spekulanta do drugiego.
  • Odpowiedz