Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@LibertadParaTodos: a Ciebie nie dziwi to że teraz wszyscy umierają albo na covid albo na szczepionkę? Zresztą mam wrażenie że Ty się mireczku nie dziwisz, a jesteś przekonany. O ile można stwierdzić, że byli młodzi, to o tym, że byli zdrowi to nie wiem jak się dowiedziałeś. Ja nic nie sugeruję, ale nie możesz wykluczyć innych przyczyn. Studiowałem przeszło dekadę temu i już wtedy miałem dostęp do takiej apteki, że mama
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@taktoto:

Jeśli to prawda, że była córką lekarza, to jestem ciekawa, czy już ktoś do niego dzwonił, żeby nie narobił szkód


pewnie szef jakiegoś wsi, bo o jak zacznie sypać to go też zaszczepią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@taktoto:

(przypominam, że to AWF a tam naprawdę trzeba przejść solidne badania)


Jakie są solidne badania na fizjo i terapii na awfie we wro? Że na przyjęcie? Czy jakieś cykliczne? No może coś się zmieniło, ale nie pamiętam by siorka miała jakieś ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@taktoto: zadzwoniłem i dopytałem, sis nie miała takich badań, zwykle #!$%@? jak to medycyna pracy. Może na kierunkach stricte związanych ze sportem, ale na fizjo nie było tak dekadę temu. Teraz nie wiem. Pytałem ciekawy bo to "przypominam że to awf..." to brzmiało jakby ich sprawdzali co najmniej jak pilotów myśliwców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz