Wpis z mikrobloga

Wixa właśnie na livie odpowiedziała na kilka przypalowych pytań. Powiedziała ze Chomik był jej najlepszym przyjacielem po programie któremu płakała w rękawach i pewnego razu miała iść do psychiatry a on powiedział jej ze ma po wizycie dać mu znac jak poszło. Dzwoniła - nie odbierał, pisała - nie odpisał, potem widziała na story ze jest z ludźmi z hotelu. Po jakimś czasie napisał siostrze ciotecznej Wiktorii ze wg niego ona nie jest chora, ona mu powiedziała ze zna Wiktorię 23 lata i ze jest chora, a on na to ze współczuje XD zabrała go w ogóle na wesele swojego brata i poznał cała jej rodzine, jej ojciec dał mu nawet bimber, lol.
A co do Miłosza to niby mieli kontakt ale ona do niego dzwoniła a on tylko jej komentował fotki, na priv nic. 2 dni przed finałem napisała do niego gdzie oglądają finał to jej nie odpisywał przez 1 dzien a wiedziała ze jest z Matim to napisała do niego i dopiero wtedy Miłosz jej odpisał.
Mówiła tez ze w hotelu była w szpitalu bo było podejrzenie wyrostka i zabrali ja do szpitala a w hotelu nikt nawet nie wiedział i uczestnicy jak się pytali Łukiego gdzie jest Wika to przez pol dnia odpowiadał ze na gorze, kiedy była w szpitalu. Potem na pandorze były pytania jak się czuje z tym ze nikt się tym nie przejął, ale je wycięli.
A i w trakcie live’a dzwonił do niej jakiś Filip Fame MMA i Wika się pytała czy chcielibyście żebym walczyła.
#hotelparadise
  • 24
@Menow: on jest niedojrzały, licza sie tylko kumple a nie relacja. Pokazał to w hotelu a potem wtedy jak bronił uczestników a nie Wike po pandorze. A co do niej to widać, że ona potrzebuje wsparcia i może za szybko sie denerwuje jak jej nie odpisuja lub nie oddzwaniaja itp. Chomikowi Łoniak zrobił pranie mózgu odpowiednie tak jak Ciposzowi w programie
@Anapara: ja spróbuję przetłumaczyć xd
"Dokładnie, też tak myślę. Wika była fest za nim, a on ją olewał i zakończył znajomość. Żal mi jej.
A Łuki był pod presją Łoniaka, tak jak Ciposz w hotelu. On ich nastawiał przeciwko niej, a resztę dokończyły dziewczyny: Oha, Launo i Natka. Na to nie szło patrzeć. Non stop ją obgadywały i wyzywały - strasznie się to oglądało."
Mi się ogólnie wydaje, że cały ren ból dupy że nie przyjechała oglądać finału był tylko po to żeby w takiej sytuacji powiedzieć że Wika jest niezrównoważona, bo przecież 'na finale wszyscy razem się bawiliśmy'. Tak jak było z tą imprezą po pierwszym odcinku. Że nie rozumieją o co jej chodzi, bo na imprezie wszyscy razem się bawili.
@MaddieBaddie: @Menow: Prawda jest taka,że on udawał wielkie ,,love" do Wiki jeśli tak to można nazwać. Jestem w szoku, straciłam do Ciposza jakikolwiek sympatię. Wszyscy zarzucają na FB Wiki,że manipulowała Miłoszem nic do niego nie czuła, a on się zabujal. A wychodzi na to co ja już dawno pisałam,że to on manipulował Wiki i do tego zabawił się jej uczuciami. Dostał to co chciał i wielkie love się skończyło. Hipokryta