Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
DO MODERACJI Anonimowych -> Dodaję jeszcze raz, bo zapomniałem o najważniejszym - o tagach :P Sorki.
Cześć, mam pytanie jak obchodzicie się z bazami powyżej 100mg w domowych warunkach? Przejrzałem tag, ale nie zauważyłem odrębnej dyskusji nt. bezpieczeństwa. Mając świadomość z czym docelowo mam się działać i przy założeniu, że jestem trzeźwy i nie mam parkinsona wyobrażam to sobie tak, że zakładam rękawiczki, okulary ochronne żeby to w oko nic nie strzeliło, nie wchodząc już za głęboko w szczegóły, wlewam co trzeba do butelki w odpowiednich proporcjach odmierzając strzykawkami, co wlałem to zakręcam, mieszam miksturę i gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I to byłoby na tyle gdyby nie to, że naczytałem się na tych forach "chmurzastych", jakie ekstremalnie to niebezpieczne działając z niko powyżej 50mg w domu. No i chciałbym poznać Wasze doświadczenia, czy moje wyobrażenie opisane wyżej jest prawdziwe i bez splotu kilku niefortunnych wydarzeń będzie na luzie? Czy może wystarczy, że odkręcę butelkę z #hiliq i normalnie oddychając mogę się przekręcić od oparów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piszę z anonimowych na wypadek, gdyby mój wpis/pytanie został z jakiegoś powodu odebrany bardzo negatywnie, ale liczę, że ktoś w ogóle odpisze dzieląc się swoim doświadczeniem.
#epapieros #epapierosy #hiliq #vape

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b2ce241a841e000b7d9d64
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
DO MODERACJI Anonimowych -> Dodaję ...

źródło: comment_1639149092F71d3nPKZhkJoVj1KjoDVS.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem już literek 100 mg kupiony z kolegą na spółke, rozcieńczylem go sobie na 50.
Obecnie kupiłem 250ml 200mg też rozkalkuluje ja na litr o mniejszym stężeniu 50, co już nie będzie takie niebezpieczne.