Wpis z mikrobloga

@Oppositionsfuhrer: Opie, to jest ulica Modzelewskiego, zaraz obok mnie. I tak, nie lubie kierowcow bezmyślnie parkujących, ale nie lubię też wyciągania takich rzeczy z kontekstu. To, gdzie ten samochód stoi, to NIE JEST CHODNIK. To jest pobocze. Szeroki chodnik jest po drugiej stronie ulicy. Nie wiem jak ta matka z dzieckiem się tam #!$%@?ła, ale chyba przeszła przez ulicę w niedozwolonym miejscu(co robi tam dużo osób spiesząc się na pobliski przystanek
  • Odpowiedz
Róbcie co chcecie, ja tam wolę wrócić te kilkadziesiąt metrów i bezpieczniej przejść.


@haosek: na bank jest tak jak napisałeś i nie kłamiesz, żeby pokazać sie przed anonami na Wykopie jako rozważny człowiek i uczestnik ruchu xd
  • Odpowiedz
@Oppositionsfuhrer: Niestety dość duża ilość kierowców nie myśli, nie zmienia to jednak faktu, że infrastruktura jest fatalna w większości miast przez co ludzie szukają sposobu. Brak parkingów publicznych, miesc postojowych itd
  • Odpowiedz
Nie ma miejsc do parkowania do trzeba sobie radzić babeczce nic złego się nie stało straszna tragedia bo 2 metry nadrobiła xd
  • Odpowiedz
@haosek xD a co strasznego jest w pchaniu wózka wzdluz krawędzi jezdni, u mnie na wsi nie ma chodnika, i ludzie chodzą nawet naiebani, auta jeżdżą min 70km/h i uwaga nikt nie zginął od kiedy pamiętam
  • Odpowiedz
Za coś takiego powinien być mandat co najmniej 5000 zł + koszty holowania i parkingu.


@Oppositionsfuhrer: prawda, maDkom już się we łbach poprzewracało od pińcetplusów. Dzieciak powinien trafić na dożywocie do kamieniołomów.
  • Odpowiedz
@haosek:

Na moje oko popsuł się samochód. Popisana maska, urwane lusterko, widoczne ślady, że "trochę tam stoi" itp. - świadczą o tym, że auto stoi tam dłużej XD.


popsul sie ale na chodnik dal rade wjechac? xD

Ta kobieta mająca nadać dramaturgii, to trochę tak nietrafione. Pchanie się po ulicy z wózkiem, wcale nie jest mądrzejsze od parkowania na chodniku.


a jak miala przejechac skoro samochod zajal caly chodnik?
Przyznaj sie.
  • Odpowiedz
@Oppositionsfuhrer: W Krakowie to codzienność, ale pamiętaj że to wina miasta bo nie zapewniło miejsc parkingowych, lotnisk i czort go jeszcze wie czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pchanie się po ulicy z wózkiem, wcale nie jest mądrzejsze od parkowania na chodniku.


@haosek: Mogła przeskoczyć, albo pojechać drugą stroną ale kto wie, może już próbowała, ale stały tam samochody i uznała, że przejdzie na drugą stronę xD
  • Odpowiedz
@Oppositionsfuhrer: Pamiętam jak lata temu mieliśmy w mieście grupę na facebooku "święte krowy" (niestety poleciała chyba przez rodo). Materiału właściwie nie brakowało, ludzie masowo parkują na zakazach albo blokują chodnik na tyle, że ktoś z wózkiem nie przejdzie. Kurierzy i pizzameni oczywiście od wielu lat wolna amerykanka i nie widzą nic złego w zatarasowaniu drogi czy wjazdu na parking na czas dostarczenia paczki.
  • Odpowiedz