Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

PROSZĘ WAS O POMOC DLA SZWAGIERKI!
Moja ukochana szwagierka od 5 lat zmaga się z najrzadszym i najbardziej złośliwym nowotworem piersi.
Przez 5 lat przeszła już 6 operacji i ok. 50 podań chemii oraz wszystkie możliwe linie leczenia refundowanego.
Dziś jej ostatnią nadzieją na przeżycie jest kuracja nierefundowanym lekiem ściąganym z USA, koszt 6-cio miesięcznej kuracji wynosi 1 800 000 zł.
Część już opłaciliśmy, ale nie mamy środków na pokrycie całości, dlatego uruchomiliśmy zbiórkę.
Oprócz głównej zbiórki jest też osobna skarbonka utworzona przeze mnie https://www.siepomaga.pl/wykop-dla-moniki

Dla mnie największym prezentem na święta będzie świadomość że jesteśmy krok bliżej do osiągnięcia tej
zaporowej kwoty, dla kogoś innego mam nadzieję że będzie to #ps5

Jeżeli mocą wykopu uda się przynajmniej zrealizować cel skarbonki (15 000zł) do 17.12 do godz. 20:00, wśród
jednej z osób która zasili skarbonkę wpłatą powyżej 20zł (cena kebaba) wylosuję za pomocą mirkolosu dla trzech różnych osób:
- PS5 w wersji digital
- Kontroler DualSense (Czerwony + Playstation Plus na 3-mies)
- Karta podarunkowa PlayStation Store na kwotę 100zł

Żeby wszystko było transparentne:
- #rozdajo będzie miało miejsce jeżeli do 17.12.2021 do godz: 20:00 zrealizowany zostanie cel skarbonki (15 000zł)
- #losowanie odbędzie się przez #mirkolos i będzie streamowane na YouTube żeby wykluczyć podejrzenie ustawki
- w losowaniu wezmą udział wszystkie osoby które zaplusują ten wpis, wesprą skarbonkę kwotą 20zł lub więcej https://www.siepomaga.pl/wykop-dla-moniki a w komentrzu do wpłaty znajdzie się nick wykopka.
- Wylosowanie zostaną trzy nagrody, wszystkie nowe: (PS5 Digital, Kontroler DualSense, Karta PS Store 100zł)
- Wysyłka na mój koszt

Dzięki wszystkim za wsparcie! :)

sponsi - Mirki i Mirabelki,

PROSZĘ WAS O POMOC DLA SZWAGIERKI!
Moja ukochana szwa...

źródło: comment_16395860122zEwGtEfCQ7bsLUZaSzORR.jpg

Pobierz
  • 89
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sponsi: dałem plusa i życzę powodzenia. Niestety przestałem już wspierać takie zbiórki. Już był tu taki co zbierał na schronisko a później na dziadka. Był chłop ni ma chłopa a portal ma w dupie na co poszła kasa byle by się ich dola zgadzała. :) życzę powodzenia i mam nadzieję że uzbieracie pieniążki :)
@ArniHell: Dzięki serdeczne, szanuję decyzję. Nie mam pojęcia jak wyglada to w przypadku innych portali, na #siepomaga niezbędne jest przedstawienie wszystkich recept, faktur które będą musiały być opłacone (wypłacanie wstecz nie działa) żeby kwota którą chcielibyśmy zebrać, w ogóle została wyświetlona na ich stronie. Miłego wieczoru! :)
@sponsi: mam nadzieję że nie będę miał racji, ale już trochę tu zbiórek wspierałem i sukcesem będzie jak uzbierasz 1000 zł. Niestety dodatkowo ciężki okres finansowy dla wielu osób ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Postaram się potem coś dorzucić, powiedzenia!
@matixrr: Dzięki serdeczne! Próbujemy wszystkimi możliwymi sposobami. Siepomaga, bazarek z aukcjami, góra grosza, kiermasz ciast, morsowanie itd. Kwota jest astronomiczna, więc działamy na każdy możliwy sposób, nie zapominając o naszym wykopie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sponsi: a Duda nie miał tego funduszu od pomagania chorym? Czy może już próbowaliście i nic? Poza tym nie lubię się pomaga, bo jest to się okrada z ich marżą.
@wfm125m: Pomoc od osób prywatnych jest ostatecznym wariantem na który się zdecydowaliśmy. Nikt nie lubi dzielić się pieniędzmi zbieranymi zwłaszcza na tego rodzaje cele, ale niestety bez takiego siepomaga nie bylibyśmy w stanie uruchomić zbiórki na taką skalę :)