Wpis z mikrobloga

@atrapa: kontakt z nia utrzymuje od ladnych paru lat, wymienialismy miedzy soba listy, czasem dostanie roze na plot wjazdowy gdy wraca z zajec, jest ode mnie troche mlodsza, i moze dopiero uklada sobie to wszystko w glowie, cholera wie. "nie pozwolila" na to zebym ja zostawil i zerwal kontakt, bo swego czasu uznalem ze cisza mniej boli.. dziwne to, dziwne sa one.
  • Odpowiedz
@chorinek: Chce trzymać Cię na smyczy. Czyli trzymać Cię krótko ale tak byś ty nic z tego nie miał ani nikt inny. Na twoim miejscu nie przejmował się tym co gada. Wiadomo one dzisiaj mówią tak jutro wpadną na coś innego. Rób to co lubisz i nie przejmuj się. Następnym razem jeżeli będzie mieć o to pretensje to po wiedz jej że zwyczajnie Cię nie szanuje bo nie pozwala cieszyć się
  • Odpowiedz
@chorinek: Moze byc tak ze sama nie byla pewna czy chce przeksztalcenia tej relacji, więc odmówiła, a teraz razem z tą sytuacją poczula ze jednak cos tam do Ciebie czuje. (Ale jak byś ją zapytał teraz o to wprost to znowu moze odpowiedziec nie - a to przez te zazdrość którą wywołały te opowiastki o innych kobitach i chęć ponownego 'dokopania Tobie'. No taki foch. Tego nie zrozumiesz - #logikarozowychpaskow xD)
  • Odpowiedz
@chorinek: A następnym razem jak znow sie obrazi, powiedz wprost - ale o co Ci chodzi, przecież my sie tylko przyjaznimy? lennyfejs.psd

Jestem ciekawa co taki różowypasek w tej sytuacji odpowie. xD
  • Odpowiedz
@atrapa: Jestem optymistką i licze na to ze w takiej sytuacji zrozumie swój błąd, naprawi go i jasno postawi sprawę. :3 Plus juz nigdy podobnego błędu nie zrobi. :3

  • Odpowiedz
@chorinek: bo wolałaby znaleźć kogoś lepszego, ale jednocześnie chce Cię mieć w każdej chwili na wyciągnięcie ręki, gdyby jednak nie znalazła albo żeby mogłaby się pocieszyć, że się komuś podoba jak będzie miała dołek.

jednym słowem daj sobie z nią spokój, bo tak zachowują się tylko głupie pipki :p
  • Odpowiedz