Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ahoj, cześć!

Sprawa jest taka, że muszę szybko się wyprowadzić z obecnego miejsca egzystencji (nie, nie przez długi) i... i szukam może kogoś kto oferuje wynajem flata/pokoju w #uk. Chętniej północ Anglii, bo obecne #yorkshire aż mi zbrzydło także nie taguje emigracja bo na wyspach już jestem. I tak pomyślałam, że fajnie byłoby z jakimś Mireczkiem tudzież, Mirabelką dzielić kod pocztowy.
Te facebookowe grupy typu "Polacy w xyz" itd to zgrupowanie cwaniaków i czuje jak rak juź się rozwija.

Mirabelka, lvl 26, ze zwierzętami co prawda (ale nie brudzą!) i nieproblematyczna. :)

Jeśli ktoś sądzi że zaśmiecam tag, to wybaczcie! Wolałabym anonimowo, ciężej wystalkować przez toksyczne osoby z zewnątrz.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ba7b4bddfc93000ae05500
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
@s---k: jak sie wynajmuje caly chate to nie trzreba wspomniac, ze sie ma zwierzeta. Jest nielegalne nie wynajac chaty ze wzgledu na posiadanie zwierzat.

mialem ptaka, teraz mam psa i nigdy nie mialem problemu ze znalezieniem pokoju czy calych mieszan/domow.
  • Odpowiedz