Wpis z mikrobloga

No i po eliminacjach do turnieju #xkom , przynajmniej dla mnie bo zostały jeszcze 2 grupy. Jestem trochę zawiedziony. Był tylko 1 wyścig przełajowy, 6 okrążeń. Wszyscy musieli jechać Bronco 2021 w klasie C560.
Ciężko było liczyć na błędy przeciwników, jeśli startowałeś z ostatnich pozycji to raczej na mecie dużo się nie zmieniło.
Gratuluję tym, którym udało się zakwalifikować do finału. Mam nadzieję, że będzie więcej takich ewentow w przyszłości. Mimo wszystko szacun, że udało się coś takiego zorganizować.
#forzahorizon5
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zorganizowany_chaos: cooo XDDD a tam nie było czegoś w regulaminie ze będą 3 wyścigi? Przecież to sensu nie ma, wyścigi na prostej w samochodzie który jedzie max 180? To tam ani wyprzedzania ani nic, już lepiej byłoby zrobic 3x3 okrążenia czy coś
@Zorganizowany_chaos: najlepsze jest to że turniej odbył się niezgodnie z regulaminem.

Regulamin mówił o 5 wyścigach które odbędą się w trybie horizon open.
Wyścig był jeden i to nie na zasadach horizon open tylko tor, samochód i klasa były narzucone z góry.

Edit: teraz doczytałem i w Horizon Open miały być te same samochody i trasy xD. Więc w regulaminie powinno być:

"Tryb gry - konwój. Wszyscy gracze uczestniczyć będą w
DamianekLooz - @Zorganizowany_chaos: najlepsze jest to że turniej odbył się niezgodni...

źródło: comment_1640006120I8sDVSHGppNmxCdpyWAum1.jpg

Pobierz
@DamianekLooz ale największą bekę miałem ze streamu turnieju w niedzielę... nie widziałeś żadnych graczy jak jechali, nie było żadnego replayu - tylko typa co prowadził stream i jechał ostatni. FH5 wogle nie jest przygotowana grą pod widowiskowe turnieje... powinien być jakiś np. tryb drona w czasie wyścigów.
Oczywiście wygrał KapienPL. Zero zaskoczenia.