Wpis z mikrobloga

Drugiego sezonu jeszcze nie widziałem bo czekam na moja kobietę aż wyjdzie ze szpitala aczkolwiek puścimy sobie to raczej w tle bo po pierwszym sezonie wiemy, że nie ma czego oczekiwać a spodobał mi się post @dontwolf ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polski serial Wiedźmin był lepszy.

Wiecie dlaczego?

Bo smok.

Smok?

Tak smok!

Bo autorka netflixowego wiedźmina wielokrotnie spuszczała się na reddicie i twitterze jak to uwielbia książki i zrobi wszystko by serial był jak najlepiej odzworowany.

I co?

A no to, że zapytany Geralt w książce czym się różni wywerna od smoka odpowiedział mniej więcej "smok ma 4 łapy i skrzydła, wywerna ma skrzydła zamiast rąk".

I k#?%a możecie nazywać te latające gady w Skyrimie smokami - mam to gdzieś, to ich świat fantazy, róbcie co chcecie. Ale w normalnej fantastyce i WIEDŹMINIE wywerna ma łapy zamiast skrzydeł a smok ma 4 łapy i skrzydła.

A co zrobili w Netflixowej wersji? NO WŁAŚNIE WYWERNE Z NAJLEPSZEGO SMOKA.

Jeszcze do tego moja ulubione opowiadanie tak totalnie uj%!$ne z genialnej fabuły i z krasnoludami którzy wyglądali jak..

Wybaczę im czarne elfy, driady z Brooklynu czy nawet kurła, "powróżyć?" Triss. Ale smoka jako wywerny im nigdy nie wybaczę.

Ah szkoda strzempić ryja.

#humorobrazkowy #wiedzmin #heheszki
sorek - Drugiego sezonu jeszcze nie widziałem bo czekam na moja kobietę aż wyjdzie ze...

źródło: comment_1639931094UYIKV4BF8IVYc8MeYOZZfS.jpg

Pobierz
  • 16
@sorek: Czyli chcesz powiedzieć, że zarówno w adaptacji Wiedźmina, jak i we Władcy Pierścieni, Harrym Potterze, Grze o tron smoków nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?ć smoki ze skrzydłami na plecach.