Wpis z mikrobloga

W końcu dotarła moja #wykopaka, nie mogłem spać już od piątkowego poranka ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Panie Mikołaju- ogromna szkoda, że się nie ujawniłeś, bo bardzo chciałbym Ci podziękować, za świetnie przygotowaną pakę!

Mój zwierzyniec jest mega zadowolony z wykopowej zabawy, w komentarzach fotki z konsumpcji prezentów ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Niestety ja na konsumpcję swojej spożywczej części prezentu muszę poczekać, bo aktualnie jestem na redukcji, ale w święta popuszczam pasa, więc z przyjemnością zjem wszystko, tym bardziej, że dostałem od Ciebie bardzo prawilne słodycze- ptaskie mleczko, Haribo i DRAŻE KORSARZ (mam nadzieję, że się nie obudzę #pdk, bo w sumie nie narzekam na swoje obecne życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Książek nie czytałem i trafiłeś IDEALNIE, bo jak wspomniałem w liście- od dłuższego czasu chodzi za mną ten klimat, a tych pozycji nie czytałem. Bardzo dziękuję za dwa tomy, nie będę się musiał niecierpliwić, ani wychodzić z domu W URLOP, bo w ten piątek zaczynam pierwszy oficjalny od 5 lat urlop w pełnym tego słowa znaczeniu, czyli z wyłączonym telefonem, całe 17 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także zrobiłeś mi urlop Mirku. No i przyznam się, że w sobotę skończyłem czytać poprzednią książkę i po cichu liczyłem, że w mojej paczce znajdę kolejną, dlatego zaraz po zakończeniu tego wpisu siadam do konsumpcji ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wisienką na torcie jest album "Futha" od Heilung. Sam Heilung znam, ale głównie z utworu "Othan" (gra na moich głośnikach w tej właśnie chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i wykorzystywałem go właśnie w celach przez Ciebie wspomnianych, bo słuchałem go podczas wspinania i pomagał mi pozbyć się "lękliwych myśli", które są obecnie moim największym problemem. Sesja medytacyjna też brzmi ciekawie i też od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie, tylko nie wiem jak zacząć, a wiem że potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego przypuszczam, że klimat albumu będzie dobrze współgrał z klimatem książek, a lubię sobie w ten sposób urozmaicać czytanie :-). To chyba pierwszy od momentu przeprowadzki moment, w którym żałuję, że nie mam już bezpośrednich sąsiadów, bo mógłbym im się pochwalić świetnie trafionym prezentem, a tak to zostaje mi tylko różowa.¯\_(ツ)_/¯

Nawet z zapachem do auta trafiłeś w mój gust ( )

Serdecznie Ci dziękuję i będzie mi bardzo miło jeśli się odezwiesz na PW, żebym mógł Ci osobiście podziękować i może wymienić muzyką, bo z Twojego listu wywnioskowałem, że nordyckie klimaty Ci się spodobały, a i mnie bardzo zaintrygował gatunek "tribal folk".

P.S. W liście wspomniałeś o pietruszce, ale chyba zapomniałeś dorzucić do paczki ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S.2- Kazimierz bardzo chciał być na zdjęciu, więc #pokazkota, no a w komentarzu #pokazpsa

#pokapake
Pobierz
źródło: comment_1640032812aOlzoC4msv3sYJDUPFibWv.jpg
  • 4