Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 338
@MistrzPatelnii:
Ostatnio mi ten jego mit wielkiego gracza zaczął podejrzanie wyglądać bo przynal że przez 4 lata od premiery nie zagrał w dlc. Rozumiem, że pewnie chłop nie ma za duzo czasu na gierki ale kreuje się na jakiegoś zapaleńca. Sporo chyba w tym PR.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 274
@vateras131: on jest normalnym fanem giereczki, tzw. casualem, który przeszedł gierkę i bardzo mu się podobała, a nie piwniczanem, co nolajfi i gra ósmy raz.
Też jestem fanem książek i gier. Przeszedłem raz każdą grę. Gdy grałem nie było jeszcze Krew i Wino. Do dziś nie grałem w to DLC. Wiem, że dobre. Obiecuję sobie, że w końcu zagram gdy będę miał trochę czasu. A Henryk zapewne ma dużo więcej rzeczy
  • Odpowiedz
@vateras131: Dla takich ludzi jak on bycie wielkim fanem gry się trochę inaczej postrzega, pewnie mu się w głowie nie mieści że ktoś może mieć czas grać 4000h w escape from tarkov albo football managera. Jednak to jest lekko podejrzane, że nie zagrał w DLC tyle czasu.
  • Odpowiedz
Sporo chyba w tym PR


@vateras131: Przecież to stała narracja w tv. Artyści vs złe wytwornie, reżyserzy, którym nie pozwolono zrealizować swojej wizji. Dzięki temu jak coś idzie nie tak to zrzucają winę na bezduszne garnitury ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze te wywiady mające pokazać jak to aktor się nie wczuł w swoją postać i jak dobrze ją rozumie xD Gorzej jak biograficzny bo wtedy ktoś mógł
  • Odpowiedz
@vateras131: Chłop ma potężny #!$%@? - pamiętam jak wrzucał zdjęcia na Facebooka że wstaje o 3 rano do roboty nad pierwszym sezonem Wiedźmina(pewnie Superman i Mission Impossible podobnie), do tego #!$%@? na siłce, marketing filmów, sesje reklamowe dla sponsorów to i tak spoko, że gość znalazł czas na przeczytanie książek i pogranie trochę w gry, żeby się przygotować do roli. Ale mnie samego Wiedźmin 3(podstawka) też strasznie wymęczył, sam dopiero rok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szpongiel: Nie wiem jak teraz, ale w jednym wywiadzie opowiadał, że wielokrotnie nie odebrał telefonu z angażem na Supermana, bo rajdował w WoWie.
  • Odpowiedz
@LeCoulte: akurat tego się nie dowiemy, przed "Wiedźminem 3" saga o wiedźminie nie była taka popularna na świecie i może było o niej stosunkowo głośno wśród nerdów z eventów fantastycznych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@szpongiel: Nie wiem jak teraz, ale w jednym wywiadzie opowiadał, że wielokrotnie nie odebrał telefonu z angażem na Supermana, bo rajdował w WoWie.

@RedBulik: wierzę ale MMO to inny poziom odcięcia od świata. Niejednego normana zassało.
Cavil to w ogóle spoko ziomek. Chad, bożyszcze kobiet, angielski gentlemen, sławny aktor, a jednocześnie taki norman z objawami lekkiej nerdozy. Pyka w fajne gierki. Sam sobie kompa #pcmasterrace składa. Na dodatek mieszka niedaleko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vateras131: kiedyś też tak myślałem ale ostatnio dopiero skończyłem dlc do gry która wyszła dwa lata temu. Czemu? Dorosłe życie, inne zajęcia oraz inne gry. Zakładam, że on nie ma tyle czasu na gierki jak przeciętny zjadacz chleba.
  • Odpowiedz