Wpis z mikrobloga

@Morritz: Ale przecież on jest w galerii w której obowiązuje regulamin, skoro w regulaminie jest obowiązek noszenia maseczki po całym centrum handlowym to musi ten obowiązek egzekwować.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Zawsze tym straszyli a jakoś nigdy nie udało mi się na to trafić :/ A tak fajnie można by było tą kasę potem odzyskać z odsetkami fundowanymi przez podatników jakich nigdzie bym nie uzyskał.
  • Odpowiedz
Ale ten chłop to debil, już po paru sekundach to słychać. Ma racje z tymi maseczki, ale to w jaki sposób zwraca się do innych ludzi tu akurat tych funkcjonariuszy to zwykłe chamstwo.


@Banicjusz: Debil bo co, głos podniósł na tych nieuków tępo wykonujących rozkazy? Można się przeczepić do formy wypowiedzi, ale ma pełną rację i odszedł jak wolny człowiek. Najgorsza z nich wszystkich i tak jest to stare próchno z
  • Odpowiedz
@Lapidarny: nie no przecież to oczywiste że policjanty sprawdziły im potrojne covidpassy i zmierzyli dystans miarką, a tak poza tym cytując Horbana "Ja zdejmę już tę maskę na wszelki wypadek"
  • Odpowiedz
Zawsze tym straszyli a jakoś nigdy nie udało mi się na to trafić


@Herubin: dla osób prywatnych to tylko w pierwszej polowie 2020 roku dalo rade, teraz juz za pozno, ale zawsze mozesz jeszcze zostac wlascicielem klubu i probowac swoich sil na przyklad
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Morritz: mi coraz bardziej się wydaje, że covidanom przeszkadza to, że ktoś ma odwagę i nie nosi szmaty bez konsekwencji, a nie samo "sianie śmierci". Czyli to co zawsze, że ktoś ma lepiej od nich, bo nie oddycha przez mokrą szmatę.
  • Odpowiedz
@Morritz: ale mnie wkurzają tacy pseudoprawnicy. Kurna co za buc, strasznie mnie irytują takie cwaniaki. Są protesty, są manifestacje tam jest miejsce na takie sprawy
  • Odpowiedz