Wpis z mikrobloga

#pokapake #wykopaka #wykopoczta

Mirasy, co się #!$%@?ło!

właśnie odebrałem świąteczny prezent od mojej wykopaczkowej pary - @PAVL_ i jestem pod ogromnym wrażeniem jak dobrą paczkę przygotował ten zacny Mirek!

Cała paczka obklejona była memami z papieżem i inpostem, po otwarciu na samym początku przywitał mnie papaj #2137 (który już wisi na ścianie w antyramie na pamiątke ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), pod którym znajdowało się mnóstwo mniejszych starannie zapakowanych prezencików.

Bardzo mnie urzekło że mirek przeczytał dokładnie mój opis i bardzo się postarał, spersonalizował paczkę jak tylko mógł. Załączony list był prześmieszny ale także bezpośredni :) Muzycznie i książkowo bardzo trafiłeś - lubię Taco, a odtwarzacz winyli miałem sobie sprawić już w nowym roku :3 Książka o Nike nawet teraz budzi moje zaciekawienie i nie mogę się jej doczekać!

Zajebistości tej paczki dopełniły świąteczne skary oraz oczywiście słone przekąski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez Ciebie dalej będę rozlany XD

@pavl_ , chciałem Ci tym postem bardzo podziękować za wysiłek włożony w przygotowaną paczuchę, miej świadomość że wzbudziłeś wielki uśmiech na mojej twarzy i ogromnie się cieszę, że na mnie trafiłeś. Jak na pierwszą Wykopaczkę ustawiłeś poprzeczkę baaaardzo wysoko. Dziękuję! () Wesołych świąt dla Ciebie i Twoich bliskich! a ja zapraszam na piwko przy okazji
Pobierz
źródło: comment_1640200400KBD7bq9VfBUAM0WvvtIUIB.jpg
  • 1