Wpis z mikrobloga

@SpasticInk: czy z grubsza jesters w stanie zrozumieć, że mogą mieć to we dupie? nie każda osoba która się zaszczepiła to gestapowiec, który prześladuje ludzi... większość normalnych sie szczepi bo czemu nie, dodatkowo przydaje się w aktualnych czasach, np u nich jest sporo sprawdzania paszportów etc i zamiast oflagować się pokazuje paszport i np kupuje cos w maku.... to że zakładasz że kogoś obchodzi co ze sobą robisz to masz pewne
@theodolit problem z tym, że niestety oni to są zindoktrynowani gestapowcy. Ciekaw jestem czy zachowają chociaż pozory.
I racja, moja mama jest po 2 dawkach, teściowa po 3 i są przeciwni paszportom, segregacji i kodom QR, ale mam wrażenie, że to jest mniejszość ¯_(ツ)_/¯
@BladyjakOrochimaru: Nie przeczę, że wśród zaszczepionych 3 czy tam 4 dawkami totalnych covidowych oszołomów jest mniejszość. Natomiast znam z pierwszej ręki historię baby, która od kilkunastu lat widywała się z bratem raz w roku, na boże narodzenie właśnie. W tym kazała mu #!$%@?ć, bo się nie zaszczepił. Żeby było śmieszniej w 2020 nie miała problemu. Tak wiem, szur, cherrypicking, dane anegdotyczne, nie mam na to badań