Wpis z mikrobloga

Na moim blogu nowy post - "pamiętnik" z poszukiwania i rozwoju pasji, w moim przypadku wiedzy o malarstwie. Zaczęło się od tęsknoty za dawnymi uczuciami "zanurzenia się" w czymś i zazdrości podczas obserwowania ludzi, którzy swoją pasję mieli wyraźnie zaznaczoną i potrafili się w czymś zatracić na godziny (patrzę na Was, znajomi fanatycy #lego). Przez obserwację sygnałów i zauważenie obszaru, który ma potencjał taką radość mi dać zdecydowałam się "coś więcej poczytać" o sztuce i tak od parunastu miesięcy powoli i z ogromną przyjemnością, ale jednocześnie bez oczekiwań i surowego oceniania postępów sobie to zainteresowanie rozwijam.

Jeżeli tak, jak ja, zauważacie w sobie pragnienie zainteresowania się czymś lub macie poczucie, że przez brak wyraźnej pasji jakiś element życia Was omija, ale nie dostajecie z wybranej rzeczy radości zbyt szybko, lub jedynie krótkotrwałą, to może mój post w jakiś, niebezpośredni sposób się Wam przyda.

Pamiętnik z poszukiwania pasji na blogu Początkująca - blog o uczeniu się dla dorosłych

#sztuka #hobby #zainteresowania #gruparatowaniapoziomu #czytajzwykopem #ksiazki #tworczoscwlasna #blog #rozwojosobisty i może trochę #psychologia
Pobierz S.....n - Na moim blogu nowy post - "pamiętnik" z poszukiwania i rozwoju pasji, w moi...
źródło: comment_1640609376xjqoxW0G9sSJAJuDzcmjIc.jpg
  • 5
@Snuffkin: Ja to właściwie wszystkie zainteresowania zacząłem przez przypadek i tylko lego to jest coś co było uśpione przez lata, a jak przyszła większa kasa to się wkręciłem, reszta to tak przez przypadek, roślinki, planszówki, kiedyś było trochę geologii. Zawsze coś z tego zostaje i jak się gdzieś jedzie to można sobie urozmaicić taki wyjazd posiadając zainteresowania.
Bez zainteresowań to nuda i tylko dom - robota - dom, życie jak manekin.