Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojej ankiety dot. Tindera - obiecałem, że napiszę wieczorem co i jak.

Tak jak obstawiałem, zdecydowana większość (~60%) wybrała, że wolałaby dostać sprytną bajerę niż śmieszną czy chamską. To jedyna opcja spośród tych trzech, która stawia przed drugą stroną jakieś wyzwanie - czyt. poddaje próbie jej inteligencję. Ludzie z natury lubią się sprawdzać (i często udowadniać coś komuś / samemu sobie), dlatego większość wybiera tę opcję, bo śmieszna czy chamska bajera jest mocno neutralna i nic nie wnosi - ot, najwyżej się zaśmieje i koniec.

Kilka osób po tym wpisie pytało mnie na PW, co mam w folderze ze śmiesznymi i chamskimi bajerami. Odpowiedź jest prosta: nic, bo byłem przekonany, że nie będę musiał ich używać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zadałem to samo pytanie ("z jakiej kategorii bajerę zapodać?") prawie 20 randomowym parom z Tindera. Odpisało 13 osób - 12 wybrało opcję ostatnią, czyli "sprytną". Co prawda Wykop nie jest idealnym polem do przeprowadzania takiej ankiety, ale #tinder już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #psychologia #tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
Pobierz kacper3355 - W nawiązaniu do mojej ankiety dot. Tindera - obiecałem, że napiszę wiecz...
źródło: comment_1640731937j6Y2sIvlJLJup3bfVJAh9D.jpg
  • 4
Powyższą notatkę dodałem jakieś 5 minut po wrzuceniu ankiety (na górze data) na Wykop - żeby nie było, że dopisałem uzasadnienie do opcji, która wygrała, mimo że na początku obstawiałem inną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że to żaden dowód, ale cóż - ciężko o lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kacper3355: Ciekawy eksperyment, ale uczciwie oceniając to szukanie wyzwań intelektualnych by ocenić swoją inteligencję na portalu randkowym znanym z umawiania się głównie na ONS to dla mnie mocne xD

Ponadto jak ktoś pracuje intensywnie umysłowo lub naukowo, to najpewniej nie będzie chciał większości swojego wolnego czasu poświęcać na kolejne "wyzwania intelektualne"... Równowaga jest w życiu bardzo ważna i potrzebna, trzeba się czasem odchamić i porobić coś innego niż zwykle, bo jak