Wpis z mikrobloga

#csgo

Siema, dajcie jakieś patenty/artykuły w których wymienione są jakieś konkretne i sprawdzone przez was sposoby na obniżenie pingu w cs go, bo mnie już kurrwica bierze. Po stronie operatora wszystko w porządku, speedtest pokazuje to co mam na umowie, a w chodzę do gry i mam stałe 120ms, no może nie stałe bo czasem skacze do 400...
  • 13
@zielona_rzaba: aż mi się przypomniało jak lata temu grając w Planetside 2 po pewnej aktualizacji gry jedyne co pomogło to wymiana routera bo nie wiedząc czemu stary przeprowadzał ruch przez jakieś dziwne odległe backbone'y przez co ping był niegrywalny

Na nowym routerze ruch szedł przez zupełnie inne punkty i wszystko śmigało jak złoto

Co jest o tyle głupie że mój własny router przecież za to nie odpowiada którędy idzie połączenie dalej
Ustawienia w grze, jesli chodzi o siec to przepustowosc nieograniczona, akceptowalny ping 99, a graficznie to wg preferencji mam ustawione, glownie wszystko najwyzej. Komputer nie jest raczej problemem, nie wpisywalem zadnych komend na fpsy.
@botaz Ja mam internet radiowy, ping w granicach 15 do 25, loss i choke też zerowe, nic nie skacze, gram po kablu a mimo to i tak gubi gdzieś te pakiety, jak sprawdzałem na konsoli to na 100 zapytań ani jednego lossa nie było, o tyle dziwne ze lepiej siada na 64tic oficjalnych serwerach niż jak gram np na polskim społeczności gdzie jest 128 ticrate, można temu jakoś zaradzić czy zostaje zmiana
@botaz Już grałem na lte przez 4 lata i grywalnie było tylko rano i wieczorem po 22, za dnia ping skakał od 50 do 400 nawet, nie dało się pograć, na radiowce mam ping max 25 przez cały dzień
@botaz A kwestia vpn coś by tu pomogło? Gadałem z operatorem jak mi podłączał i jestem jedynym we wsi użytkownikiem tego internetu to obciążenia sieci jako takiego nie ma, wcześniej miałem inny radiowy internet i na nim siadało praktycznie wszystko, tylko ze miał takie skoki co 10 minut przez kilka sekund do ponad 400 pingu i cały czas był loss na poziomie 2%, dziwne bo przy lossie 2% gra była bardziej płynniejsza
@botaz: @Pitaq: Ten internet jest pociągnięty kablem do budki telekomunikacyjnej na wsi. Wiocha mała a z mojej wiedzy to moze 2 sasiadow ma internet z orange. Od nowego roku robie borute u nich bo za te pieniadze ktore place za ten internet to wymagam czegos wiecej niz niestabilne opoznienie i pobieranie

Jeszcze kiedys bylo zajebiscie, stałe 60ms, pobieranie stałe 1.2-1.5 mb/s (przy ofercie 10mb) i fakt ze moja lokalizacja geograficzna