Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Dawno nic mi tak nie siadło online jak nowe Halo, przynajmniej od czasu gdy rocketleague wpadło do gamepassa gdy jeszcze było płatne. Mapy w multi są świetne, to jak gra wygląda inaczej w każdej rundzie jest super, od wariactwa w stylu full atack bo jakoś to będzie po przejście w tryb taktyczny gdzie nikt nie podejmuje ryzyka a obrona potężnych przedmiotów może być kluczowa dla wyniku meczu - balans rozgrywki jest rewelacyjny.
Z osobistych sukcesów w multi Halo Infinite to killing spree z wynikiem 15 zabójstw bez zgona w standardowym trybie do 50 killi, w użyciu same karabiny, pistolety i pieści - legendarny medal za osobiste zasługi w meczu online za całe 50G w osiągnięciach ( ͡° ʖ̯ ͡°) mała dopiska, fioletowy medal nie jest legendarny.
A video to takie xD z przyjściem na walkę z młotem grawitacyjnym mając śmieszne karabiny, parafraz. Skoki kamery przez ciągłe eksperymenty z szukaniem swoich własnych optymalnych ustawień czułości pada i wciąż ich szukam, szczególnie do snajperki.
Reasumując, Halo Infinite to konsolowy top w gatunku multiplayer fps.

#xbox #halo #haloinfinite
sodomek - Dawno nic mi tak nie siadło online jak nowe Halo, przynajmniej od czasu gdy...
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Griffith: fajne jest w shooterach od Xboxa że dalej są grami stricte pod pada, w Halo przewaga m+k jest niezauważalna bo w tej grze liczy się utrzymanie zadawania obrażeń i ich unikania, co w arena shooterach jest wyzwaniem samym w sobie.
Jak oglądałem pro graczy w Gears 5, bo seria wciąż ma swoich fanów chociaż moim zdaniem zasługuje na porządny reboot lub wręcz stworzenie nowej odsłony przez inne studio, to w
sodomek - @Griffith: fajne jest w shooterach od Xboxa że dalej są grami stricte pod p...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Angmac: rankedy jak zawsze w każdej grze, kończysz co trzeci mecz jako MVP zarzynając pada ale i tak przegrywasz ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zapraszam jutro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rkschuwdu: gram na układzie "Skok bumperem" - to jest ogromny gamechanger, skacząc na LB można skakać i celować jednocześnie, trzeba się początkowo przyzwyczaić do innego układu ale warto.
A ustawienia drążków podam ci jak mam od góry do dołu:
3
8
7,5
x1.4
1
12
12
12
12
4
10
4

Na takich ustawieniach gram na oryginalnym padzie.