Wpis z mikrobloga

Wczoraj ktoś dał post, że założył fake konto sponsora na tinderze i miał duże branie. Ja też postanowiłem spróbować założyć nie fake konto tylko prawdziwe konto żeby poszukać stałej partnerki do #seks i spotkania za pieniądze.

W jeden dzień znalazłem atrakcyjną, 24 letnią kobietę (7,5/10) chętną na tego typu układ i jesteśmy umówieni na pierwsze spotkanie po nowym roku: najpierw jakiś pub na mieście żeby się napić i się troche poznać a potem do mnie na seks - za 400zł.

W zdjęciu moje ogłoszenie i fragment rozmowy z zainteresowaną

#tinder
#divyzwykopem
#przegryw
c.....y - Wczoraj ktoś dał post, że założył fake konto sponsora na tinderze i miał du...

źródło: comment_1640981492Lwa0h8DeLHaWqjGBnKjJHI.jpg

Pobierz
  • 25
@Meserole: No właśnie moim zdaniem nie. Dobrą divę ciężko znaleźć, wiele fejków, oszustek, agencji gdzie przyjmuja inne dziewczny niż na zdjęciach itd. Ładna kosztuje 300zł za jeden raz, spuszczasz się i elo.

A tutaj mam za 400zł spotkanie bez ograniczeń czasowych, mniej formalne, gdzie i pewnie pogadamy i się poruchamy i mam nadzieję, że będzie miło. A dziewczyna to amatorka a nie zawodowa prostytutka.

@edenmar: przez 1 dzień 3 matche.
@cebularz_szkorbutnikowy: chwila, najpierw idizesz z nią do pabu wydać na nią kasę i ona potem może się rozmyślić a jeśli nie to potem idizecie do ciebie na chatę i 4 stówy za seks gdzie ona też po kilkunastu minutach powie że już ma dosyć i wciąż uważasz że divy są mnie opłacalne?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@2cf002b2f4: Myślę, żę w takiej sytuacji ważne jest partnerstwo i obopólna dobra zabawa i przyjemność. Ja nie jestem akurat jakiś brzydki, więc nawet myślę że seks ze mną może dawać jej realną przyjemność.

Różnica jest taka, że jeżeli zachowałaby się mega nieelegancko, tzn powiedzmy 10minut u mnie i chciałaby hajs i się zawinąc, to mogę jej powiedzieć żeby #!$%@?ła, bo nie tak się umawialiśmy.
W przypadku typowe divy z burdelu, mógłbym
@2cf002b2f4: Miałem epizody z dziewczynami. Że spotykaliśmy się, uprawialiśmy seks itd. Przez moje #!$%@? wynikające z pato-dzieciństwa nigdy nic się nie utrzymało na dłuższą metę. Bardzo niektóre relacje mnie zraniły.

Nie jestem do końca normalnym człowiekiem. Myślę że relacja typu miiłe spotkania i seks - pieniaze będą optymalne
@Pilaf: mysle ze problemem jest forma w jakiej zostalo to napisane. Czyli doslownie wprost. Ja bym uderzyl w cos ala "$$$$ zapraszam w prawo" i juz raczej bana nie bedzie, a laski odczytaja temat