Wpis z mikrobloga

@mar111cin: Szyscy mówio, że Warfighter zleje w pupę World of Tanks i World of Warplanes, jeszcze robią oni Ground Forces do tego... Mimo iż jestem fanem World of Tanks, to teraz jestem bardziej za Warfighterem w kwestii molotów.
@mar111cin: nie wyobrażam sobie co musieliby zrobić z tą grą, żeby dawała przyjemność z gry. War Thunder jest ładniejsze, dynamiczniejsze, oferuje więcej opcji i mozna polatać odrzutowcami. Why even bother?
@t3m4: @eXospeed: grałem w warthundera, całkiem ciekawe, nie powiem. Chociaż przeraził mnie fakt potrzeby lądowania i tankowania (czym się podniecał mój kumpel). Jakoś wolę akcję, niż 10min patrzenia się w ekran, żeby gdzieś dolecieć i wrócić z powrotem.
@mar111cin: Premiera jest jutro. Zależy w jak wczesną wersję bety grałeś. Jeśli chodzi o grafikę to wiele się nie zmieniło. Gdy grałem w alfa testach to sterowanie było tragiczne, teraz jest znacznie poprawione ale nadal gorsze niż to w War Thunderze, który jest lepszy niemal pod każdym względem. Może wraz z premierą coś się zmieni na lepsze ale nie widziałem żadnych informacji na ten temat więc możliwe że premiera gry oznacza
Jak wymienisz na 3 dni, tydzień premium to wychodzi mniej żetonów więc możesz wtedy dostać dzień albo dwa dni premium więcej


@perun86: nie za bardzo rozumiem o co chodzi w tym zdaniu. na samolocie mi nie zależy, bo nie mam zamiaru grać dłużej w tę kiepską grę.
@papiez_: Im dłuższe przedłużenie konta premium kupujesz tym więcej oszczędzasz, np. miesiąc konta premium jest 2 razy taniej niż gdybyś 4 razy przedłużał premkę o tydzień. Podobnie jest w World Of Tanks.