Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich w Nowym Roku :)

Jest taka sprawa - wybrałem unikaty ze swojej kolekcji płyt i postanowiłem wystawić je na Allegro.

A to dlatego, by całkowity dochód z ich licytacji przeznaczyć na zbiórkę pieniędzy dla Tymka walczącego z nowotworem.

Dla nielicytujących - proszę o podawanie linka do zbiórki dalej - i rzecz jasna wpłacania nawet najdrobniejszych datków, albowiem każdy grosz się liczy :) Link wyżej

A teraz mięcho, czyli płyty do licytacji:

#rammstein

Singiel Du Riechst So Gut z 1995
Singiel Engel Fan Edition z 1997
Singiel Du Hast z 1997
Album Sehnsucht Japan Edition (z Engel i Du Hast po angielsku jako bonusami)
Singiel Sonne z 2001
Singiel DVD Links 2-3-4 z 2001
Koncertówka Volkerball w wersji 2xCD + 2xDVD + 190 stronicowy album. Oraz mała niespodzianka

#faithnomore
Singiel Ashes to Ashes z 1998 roku z remiksem Rammstein

#emigrate

Albumy Emigrate Limited Edition z 2 bonusowymi utworami oraz Silent So Long w Digipacku

#lindemann

Album Skills in Pills w limitowanej edycji z książką i bonusowym utworem

#korn

Album Untouchables w ultrarzadkiej limitowanej edycji z DVD oraz singiel Here to Stay

#slipknot

Limitowana wersja pierwszego oficjalnego albumu Slipknot z 1999
Singiel Left Behind z 2001
Album Vol3:Subliminal Verses w dwupłytowej edycji limitowanej
Album All Hope is Gone w wersji limitowanej

Zachęcam zarówno do licytacji, jak i dzielenia się linkami z potencjalnie zainteresowanymi. Oraz rzecz jasna do nawet najskromniejszych bezpośrednich datków.

Jeśli Waszym zdaniem przesadziłem w jakichś przypadkach z cenami, to dajcie znać - pozycje rzadko kiedy bywały na Allegro (to zresztą było pierwszą regułą mojego wyboru - chciałem wystawić coś rzadkiego dla przyciągnięcia uwagi), podglądałem trochę ceny na eBay i brałem dolny pułap jako punkt odniesienia.

#aukcja #licytacja #pomoc #wykoppomaga #plytycd #muzyka #metal i - biorąc pod uwagę fragment wrzuconego zdjęcia - małe #pokazmorde

Pozdrowienia i zachęcam do dobroczynów.
Cohonez - Witam wszystkich w Nowym Roku :)

Jest taka sprawa - wybrałem unikaty ze ...

źródło: comment_1641037830ecsAysQpsHPHnITCGHgQGu.jpg

Pobierz
  • 2