Wpis z mikrobloga

@E-Seven: inna skala, to są małe resoraki 1:64, z tego co pamiętam bburago były trochę większe i miały otwierane drzwi, przynajmniej te które ja miałem. Ale generalnie zależy od modelu, niektóre mają zajebiście zrobione detale, ale zdarzają się też takie które nawet nie mają namalowanych świateł
@Jakoushirou w galerii z linku w poście u góry, na pierwszym zdjęciu, wszystkie stojące ukośnie samochody to majorette, wg mnie wszystkie dużo lepiej wykonane niż hot wheelsy, matchboxów na razie nie zbieram, ale myślałem o tym
@Jakoushirou nie do końca tak jest, hot wheels ma bardzo dużo realistycznych modeli, tylko takie sam zbieram i na tych zdjęciach 90% aut to hot wheelsy, a nie kupuję żadnych kosmosów. No ale większość kolekcjonerów na nie poluje dlatego w sklepach jest ich najmniej.

Inna sprawa jeśli chodzi o jakość szczegółów, ale to też ma odbicie w cenie
@zolcix: @Jakoushirou:
Majorette są z jednej strony spoko (mają dużo detali, zawieszenie i plastikowe światła czyli coś co zwykle w przypadku takich autek jest w modelach na które trzeba wyłożyć minimum 5 dych), ale z drugiej strony strasznie tam kuleje skala.
I nie mówię już nawet o tym że modeliki nie trzymają się jednej skali bo to akurat jest częste wśród tanich marek resoraków (choć w przypadku Hot Wheelsów z
Pobierz
źródło: comment_1641719957J8jED9qxFUccnhxOykrPJx.jpg
@zolcix
@Fennrir ...stety niestety ale
-hotwheelsy...mają największy wybór prawdziwych marek i modeli
-hotwheelsy...mają serie tematyczne zarówno pod względem grupy autem jak i klimatu
-hotwheelsy...mają serie filmowe
-hotwheelsy...mają te same modele w różnych odmianach
-hotwheelsy...są w wielu sklepach w przeciwieństwie do innych
-hotwheelsy...mają roznopaki
...i jeszcze inne rzeczy możnaby powymieniac i właśnie żadne inne tego nie przebijaja...
-hotwheelsy...mają serie tematyczne zarówno pod względem grupy autem jak i klimatu

@nudziarz123:
Zależy co masz na myśli, ale to są zwykle niestety premium które kosztują 40 zł albo i więcej

-hotwheelsy...mają serie filmowe

@nudziarz123:
Jak wyżej - to są premiumy, a też są inne firmy które robią takie serie. Na przykład modelik Christine z Hot Wheels bardzo trudno dostać, jak już się pojawia to sporo kosztuje, plus jest też on