Wpis z mikrobloga

@Szpeju: Lol. Na allegro nawet nie ma.
@Schizo_EGT: Ja wiem, ze o nich się mówi, bo zdefiniowały tą konsole. Ale osobiście męczy już mnie słuchanie o Spyro, Crashu, Tomb Raiderach i Gran Turismo xD
Duke Nukem trzecioosobowy mi sie podobał. Ale jego zgubiło dużo podobieństw do TR
@Wookash071: no te mainstreamowe tytuły są spoko i fajnie w nie zagrać ale jakby się cały czas grało w to samo to by człowiek oszalał. Obczaj sobie Kingsley's Adventure jak nie znasz. Albo Skullmonkeys. Bardzo fajne tytuły.
Ostatnio też grałem w Parasite Eve 2 i dla mnie to pieprzony majstersztyk. Jedna z najładniej wyglądających gier.
Kingsley's Adventure


@Schizo_EGT: Znam. Kiedyś lata temu w to gralem, ale kompletnie nie kumałem o co chodzi.
Skullmonkeys to chyba ta gra z plasteliny nie?
Ja jestem do dzis zafascynowany Suikoden 2. Jak nie lubie jrpgow to ta gra była zajebista. Az sie święta u kuzyna przypominaja
@Wookash071: to po latach pewnie Ci się spodoba :D Dla mnie to był taki trochę dark souls :D haha
Tak, Skullmonkeys to sequel neverhooda. Momentami piekielnie trudny ale jest serio git.
W Suikodena niestety jeszcze nie grałem, bo na razie nie mam w kolekcji ale może w tym roku sie uda ogarnąć :D