Wpis z mikrobloga

Dostałem na święta #oculus model Quest2 wersja 128Gb pamięci. Niestety prezent nietrafiony, nawet go nie otwierałem i chce się go pozbyć. Za ile próbować wystawić dalej? w necie widzę spory rozstrzał cenowy od 1600 do 2300 PLN.
  • 18
@gambler_94: Nówka ze sklepu oculusa kosztuje ~ 1600 złotych po przewalutowaniu. Wysyłka jest na tyle szybka, że nie ma znaczenia, że z zagranicy (znajomy dzisiaj zamówił, na jutro będzie mieć).
Na allegro nówkę można kupić drożej o ok. 200-300 zł więcej, ale na FV, co też jest jakimś tam dodatkowym atutem jak ktoś działalność prowadzi. IMO daj cenę podobną do tej w sklepie oculusa.
@gambler_94: Paragon nie jest potrzebny (a nawet nie ma go w paczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Można bezproblemowo zwrócić z konta z jakiego sprzęt był zamawiany (no chyba że wstydzisz się powiedzieć o nietrafionym prezencie i będziesz fabrykować wrażenia jak zapytają czy sie podoba xD)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gambler_94: o ile rzeczywiście nie był otwierany to bym wystawił za jakieś max 1500 zł. W ramach kompensacji problemów z ewentualną gwarancją itp. Osobiście gdybym miał możliwość kupić od kogoś za 1600, a z oficjalnego sklepu za 1650 to nawet bym się nie zastanawiał nad ofertą za 1600
@gambler_94: ja bym nigdy nie kupił używki za cenę ze sklepu oculusa XD
Problemy z gwarancją, a oculus w zależności do partii na jaką trafisz bywa czasami dość awaryjny - przynajmniej z tego co czytam na grupach FB.
Sam stałem przed takim wyborem i10 minutowy research sprawił, że to się nie kalkuluje.
Mark cukierberg to szczwany lis, 1600zł koszt VR jak za darmo ale musisz łączyć z kontem na FB (