Wpis z mikrobloga

Chciałem przestrzec wszystkich Mirków przed oszustwem sklepów żapka. Tak się zdarzyło że w zeszłym roku naprawdę sporo zakupów robiłem w ropusze. Miałem ponad 4tysiace żapsów, jak pewnie większość wie to z końcówka roku zebrane żappsy miały stracić ważność. Rok wcześniej w ten sposób straciłem około 700 punktów, więc w tym roku postanowiłem nie popełnić tego błędu przy saldzie ponad 4 tysiące. Poszedłem do żabki wymienić zappsy jednak okazało się że nie ma na stanie produktów, które chciałem zdobyć za punkty. Pan z żabki powiedział żebym wymienił punkty w aplikacji i przyszedł za kilka dni. Faktycznie, aplikacja pokazała że kupony są ważne do marca 2022 roku. Uznałem że fajna sprawa, wymieniłem punkty i wróciłem do domu. Po czym dzisiaj po kilku dniach dostałem informację na maila ze moje kupony zostały spowrotem wymienione na żappsy, a z racji końca roku wszystkie żappsy zostały usunięte z konta. Co to ma być ja się pytam?
W komentarzu wrzucam screeny na potwierdzenie, pomóżcie Mirki, wiem, że wykop ma moc, wiem że to jest kwestia około 30 zł ale nie chodzi o pieniądze, a przekręty i plucie wiernemu klientowi w twarz. Jak przyzwolimy na takie akcje to już zawsze będą traktować klienta jak śmiecia.
#zabka #zakupy #oszustwo #przekret #internet #scam
  • 21
@loyal_sir_dante: Odpowiedź dotyczy zgłoszenia numer : CWK-260303
Cześć, Wygaszanie dotyczy zarówno żappsów jak i kuponów za nie aktywowanych, o czym stanowi regulamin. Dlatego też kupony, które aktywowałeś za żappsy zebrane do 31 października 2021 zostały dezaktywowane..

Ja tam odpisalem, ze zadnej informacji a dezaktywacji kuponow informacji nie bylo, a na samych kuponach widnialy daty m.in do marca 2022. Na to oni:

Odpowiedź dotyczy zgłoszenia numer : CWK-260303
Cześć, o możliwości dezaktywowania