Wpis z mikrobloga

Nie wytrzeźwiałem, ale widzę, że na samym poczatku 2022 opozycja został użyta do wypolerowania podłogi.

Rozbraja mnie tupet opozycji, że ma czelność cokolwiek krytykować po 6 latach prób obalenia demokratycznych rządów. Kurski musiał jedynie przytoczyć factos, ale z określeniem „podsłuchiwanie opozycji to kapiszon”, to paru PRowców serio #!$%@? popisóweczkę.

Pisowski przekaz będzie bombardował tym określeniem w 2022 i 2023 jak już rząd całkowicie przestanie ponosić jakakolwiek odpowiedzialność. Róbcie skriny. Jest ono po prostu za dobre - i zbyt prawdziwe.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazlibka #bekazlewactwa

  • 13
@SlimKirby: Wiesz, to że wybrani w demokratycznych wyborach nie znaczy od razu, że są partią demokratyczną bo ich działania temu przeczą. Chociaż nie sądzę, aby mieli za mocne zapędy totalitarne, to jednak mógłbym to w pewnym stopniu porównać do takiego NSDAP, które też wygrało demokratycznie, a nikt tej partii w życiu by tak nie nazwał.
@gimemoa: takie same brednie można napisać o każdej partii oprócz twojej ulubionej. Prawda?

Pis to marny rząd ale nie oznacza, że każda głupota ich krytykująca w magiczny sposób staje się faktem, a niestety mam wrażenie, że tak to właśnie działa u większości zwolenników opozycji. Tam gdzie fantazje stają się faktami zaczyna się choroba psychiczna tak więc może warto się ogarnąć zanim nie odpłyniesz w tym fantazjowaniu za daleko?
@SlimKirby: I napisałbym to samo o każdej innej partii (tak na marginesie - żadnej nie lubię bo ogólnie nie lubię polityków). Ale nikt jeszcze nie posunął się tak daleko jak oni. Prawa przestrzegają tylko wtedy, kiedy jest im na rękę, czy to krajowego czy UE. Dlatego uważam za obrazę dla inteligencji nazywanie PiS demokratycznym rządem.
Dlatego uważam za obrazę dla inteligencji nazywanie PiS demokratycznym rządem.


@gimemoa: ale czy ci się podoba czy nie PiS jest demokratyczny, łyknąłeś po prostu opozycyjne redefiniowanie pojęć jak pelikan. Demokracja będzie tylko i wyłącznie wtedy gdy oni będą u koryta. Krytyka jest jak najbardziej potrzebna tylko taka merytoryczna, a nie powtarzanie głupot po innych. ¯\_(ツ)_/¯