Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zabieramy Was do serca Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii, czyli do Londynu.
Czy Londyn zimą ma w ogóle sens? Zdecydowanie tak, a pogoda może Was czasami pozytywnie zaskoczyć.
Czy w weekend w Londynie można w ogóle coś zobaczyć? No jasne, że tak!

Londyn to potężne miasto i metropolia, ale w weekend można tutaj naprawdę sporo zobaczyć, a przy okazji nie trzeba wydawać na to fortuny. Do tego zamiast najbardziej ruchliwych miejsc, nie brakuje takich, gdzie można odpocząć w samym centrum miasta na łonie natury, wyciszyć się albo pospacerować uroczymi uliczkami pełnymi kolorowych domów.

Znim zaglądniecie do znaleziska, łapcie kilka informacji czego możecie się dowiedzieć:

✅Co dzisiaj można robić i zobaczyć w słynnej z filmu dzielnicy Notting Hill
✅Który pałac jest największym pałacem królewskim na świecie?
✅Skąd zobaczycie najpiękniejszy widok na Westminster Palace i Big Bena, a także skąd wzięła się nazwa słynnej wieży zegarowej?
✅Co znajdziecie pod swoimi stopami spacerując po Millennium Bridge?
✅Ile kosztują atrakcje Londynu i które z nich warto odwiedzić, a które można zwiedzać za darmo?
✅Jak najtaniej dostać się do Londynu z tutejszych lotnisk i jak najtaniej podróżować metrem/autobusem?
✅Oraz cała masa miejsc, które warto i da się zobaczyć w Londynie w jeden weekend

Zaglądnijcie na ZNALEZISKO i wykopcie jeśli się Wam podoba.

Londyn - co zobaczyć w tej ogromnej tętniącej życiem metropolii

#rudeiczarne #uk #londyn #europa #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #zwiedzajzwykopem #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #historia #stolica

Zapraszamy do śledzenia hashtagu #rudeiczarne , jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi publikacjami.
rudeiczarne - Dzisiaj zabieramy Was do serca Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytani...

źródło: comment_1641285577MPaoHkWi6Wz1c2ov1zWZwM.jpg

Pobierz
  • 19
@asique: No jak byliśmy to było to dodatkowo pierwszy takie weekend gdzie wszytskie jarmarki itd były już czynne... Wiec było mega tłoczno w niektórych miejsach szczególnie tych obleganych przez turystów :) Ale i tak udało nam się połazić całkiem sporo :)
@today: No fakt, może i tego zabrakło... Ale po prostu nie mieliśmy ochotę na zwiedzanie muzeów tym razem :) Bo zazwyczaj je odwiedzamy... Wiec nie chcielismy pisać o czymś gdzie nie byliśmy (taką mamy zasadę). Ale dzięki za uwagę :)
@LostInMyDreams: nie próbowałem. Pewnie z Paryża do Gujany Francuskiej też może ździebko więcej kosztować niż do jakieś wiochy pod stolicą :)

Za to kiedyś poznając jakichś tam Angoli w podróży zauważyłem że jak mówią, że są z północy to mają na myśli Newcastle, a nie Aberdeen :) Mam wrażenie, że dla nich Szkocja to inne państwo :)
Kiedyś będąc na delegacji wziąłem 1 dzień wolnego. Myślałem że zwiedzę co ciekawsze rzeczy w tym czasie.
Na samo muzeum historii naturalnej zeszło mi 4h i tak nie widziałem wszystkiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mapa jest zwodnicza, to miasto jest ogromne (ale polecam nawet zimą)