Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NepNepu: fanbase genshina i brak #!$%@? na nowe postacie, co w mikołaja też niby wierzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) O ayace i tak było wszystko wiadomix od 1.0 praktycznie.

Brzmi spoko, dobry powiew świeżości w kwestii playstyle, zastanawia mnie tylko jakie % będą na Q żeby opłacało się wieżyczki rozdupcać. No chyba że cd na E zerowy ale to narazie jeszcze nie wiadomo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NepNepu: a o co był #!$%@? na Ayake? Nie przeglądam fanbase, jak pograłem Ayaka w trialu to od razu rollowalem i stała się moim głównym DPS pomimo Ganyu czy Hu Tao i nie wiem o co się można było #!$%@?ć tak szczerze
@bially: Pewnie na sprint Mony XDDDD, do tego trzeba umiejętnie ultem trafić, co mnie samego potrafiło czasem striggerowac (długo grałem na koncie ziomka i Ayake mu zbudowałem a także abyssa czyscilem na max z jej udziałem). @NepNepu Ja lekki hype na Yae poczułem bo mi się spodobała od początku, ale jeśli będzie obok niej Kazuha i Raiden to lecę głównie po Kazuhe i konstelacje dla Raiden. Potem to może eula c6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PineappleBurger: co do ulta niby prawda, z drugiej strony mnie bardziej denerwują statyczne jak Ganyu czy Benneta bo za każdym razem odpalę a potworki spieprzają, więc ult Ganyu tylko z Ventim którego też średnio lubię przez problem z ultem. Ayaką z kolei idealnie się wpasowała w team z kazuha do tego kokomi żeby mrozić, leczyć i podbić dmg i albedo dla tarczy - idealny team eksploracyjny i abbysa też czyści