Wpis z mikrobloga

Witam was Mirasy i Mirabelki!

Chciałbym Wam pokazać to nad czym intensywnie pracowałem przez ostatni rok - mianowicie autorski singiel z moim zespołem Barber Q . Nazwa singla to Dynamite!

Pokrótce numer jest o wszystkim tym z czym zmagamy się w dniu codziennym i powoduje u nas chęć rozwalenia czegoś w drobny mak z naszej bezsilności. W moim przypadku są to np ataki paniki które od czasu do czasu pojawiają się znikąd.

Wszystko zaczęło się od Wykopu gdzie kiedyś wrzucałem covery na YT a potem tutaj na waszą ocenę. Dostałem potężnego kopa motywacyjnego do działania, a potem był program #voiceofpoland

Uwierzyłem mocno w muzykę i jaki będzie tego efekt oceńcie sami i jeśli wam się spodoba, to zawołam pulsujących na premierę!

Dzięki jeszcze raz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag do obserwowania albo czarnolistowania: #psonaczek

#jaramsie #premiera #tworczoscwlasna
psonaczek - Witam was Mirasy i Mirabelki!

Chciałbym Wam pokazać to nad czym intens...
  • 125
  • Odpowiedz
nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego zespołu


@psonaczek: omg, i Ty zajmujesz się muzyką ( ͡° ͜ʖ ͡°) - 1,3 miliarda odsłonień na Youtubie w jednym roku.
  • Odpowiedz
ale taka zajawka ma właśnie na celu wzbudzić zainteresowanie słuchacza.


@psonaczek: Twój post wzbudził moje zainteresowanie, ale jak odkryłem, że to teaser to poczułem się oszukany, bo post sugeruje, że to premiera całego singla. Negatywne emocje są zawsze silniejsze od pozytywnych. Gdyby nie to, że lubię rocka, to następny post bym ominął z myślą "o, to znowu ten clickbaitowiec". Gdybyś na samym początku dodał coś w stylu [Uwaga! Teaser!]
  • Odpowiedz
  • 0
@BennyLava: Masz rację, to co mówisz ma sens - mogłem napisać na samym początku, że teaser, ale nie miałem już możliwości edycji. Niemiej jednak jest napisane,że premiera 7.01. Nie znam się na marketingu, uczę się tego dopiero sam, wziąłem na siebie te rzeczy ucząc się z jakiś tutoriali z racji tego,że jest to pierwszy singiel a co do marketingu - jeśli masz jakieś ciekawe rzeczy do polecenia w tym kontekście, to
  • Odpowiedz
@psonaczek: zacząłeś marketing od #!$%@? wykopowiczów - powiem szczerze że dosyć szybko to poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przede wszystkim nie rób clickbaitowych nagłówków. Muzyka zapowiada się dobrze, a tu po 15 sekundach koniec. To nie Facebook, nie masz tu jeszcze rzeszy fanów aby wstawiać teasery. Takie rzeczy można robić kiedy masz już zbudowaną markę i grupę obserwujących obób a nie kiedy dopiero próbujesz ich zdobyć.
  • Odpowiedz