Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HPCC1A9F: rzadko wyprzedzam, rzadko też będę pewnie rozpędzał ten samochód powyżej 60km/h

#!$%@?ć to, i tak planowałem po wakacjach za zarobione pieniądze w Niemczech kupić coś innego. Nie będę inwestował w samochód, który pewnie po wakacjach zezłomuje ale oddam do komisu. Byle jeździł i będzie git

Jak to w ogóle jest, że samochód miał przegląd robiony jakieś dwa tygodnie temu a ma on #!$%@?ą szybę, martwą turbosprężarkę i pewnie inne wady
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitan_knur: oby to było to xd
@HPCC1A9F: słyszałem, ja ten samochód mam generalnie od dwóch dni i zawsze tak było ale chciałem się zapytać na mirko czy to normalne.

Pewnie i tak najlepszą odpowiedzią byłoby pojechanie do mechanika i zapytanie się czy to serio wastegate czy #!$%@? turbo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: kurde widziałem Twoj wpis w którym pytałeś czy ktoś pojedzie z Tobą obejrzeć samochód i od tamtej pory przewijają mi się Twoje kolejne wpisy i wniosek jest jeden - #!$%@?łeś się na przysłowiową minę ( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karlovsky: też mi się tak wydaje xd ale na razie jeździ więc o tyle dobrze. Wymienię tylko szybę i na tym się zakończy moja inwestycja w to auto. No chyba, że się zepsuje to wtedy będzie trzeba coś zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)