Wpis z mikrobloga

@qras: powoli? gdybym nie miał starego laptopa to od lat byłbym bez cd roomu. Żaden z innych kompów w domu tego nie posiada, radia też nie mam.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qras: zawsze fajnie posłuchać cd w odtwarzaczu inny klimat jest że tak powiem i bardziej oldskulowo( ͡ ͜ʖ ͡) no i fajnie jest je kolekcjonować, bynajmniej dla mnie
@qras: Sentyment, wsparcie twórcy (skoro mówimy o ulubionych). U mnie każda płyta leży na półce i mam fizyczną jej namiastkę, część z nich ma też autografy. Większości z tych płyt po czasie już się nie da kupić, więc jest to bardzo fajna pamiątka. A jak kupuję nowy preorder, to nigdy nie słucham jej na serwisach cyfrowych dopóki mi nie przyjdzie i wtedy odpalam ją w aucie. Pierwszy raz płytę można przesłuchać
@qras: w dealz płyty są po 5, 6 zł. Nie wszystko mi leży, ale można znaleźć perełki, jak masz szczęście. To taka moja mała pokuta za lata mp3 :) Poza tym jak mam dostęp do wszystkiego, to mi się nie chce słuchać muzyki w ogóle. Jak mam określone nośniki, to wiem czego mam słuchać. Choć nie wszystko jest w takiej formie.