Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wygląda kwestia potencjalnych zarobków, jeżeli nie ma podanej informacji na ten temat w ofercie? Czy na początkowych etapach rekrutacji dowiaduję się mniej więcej jakiego rzędu minimalnej kwoty mogę się spodziewać, czy dopiero na samym końcu?
Nie ukrywam, że dopiero wchodzę na rynek pracy i nie mam pojęcia jak to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze byłoby wiedzieć, czy warto wtedy brać udział w dalszych etapach rekrutacji, a nie marnować czas swój i firmy, żeby na samym końcu dowiedzieć się, że jest jakaś totalnie niepoważna kasa.
Może też wgl ktoś się orientuje wokół jakich kwot realnie kręci się wynagrodzenie młodszy specjalista ds. logistyki/zakupów/spedycji w #poznan i okolice?
#logistyka #pracbaza #praca #zarobki #spedycja #pytanie #hr #rekrutacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d4ce4237651b000a906215
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9
Im bardziej firmie zależy na pokryciu posady, tym częściej dane są w ofercie lub rekruterzy odpowiadają od razu. Jeśli gównorobota, to najczęściej dowiesz się późno o zarobkach.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja raczej nawet nie aplikuje na ogłoszenie jeśli nie jest podana stawka, wiadomo że wraz z doświadczeniem i lepszym wykształceniem coraz trudniej, jednak szukam informacji ile można zarobić na tym stanowisku i w tej firmie. No i jak wchodzisz na rynek pracy to raczej nie masz tego problemu ale bardziej na twoim miejscu celowalbym w logistyka/magazyn bo w transport/spedycja idzie oświeć, do tego często systemy prowizyjne etc. Za to plus
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie ma informacji o widełkach, to pod koniec spotkania zadaj takie pytanie, nawet jeśli ciebie zapytali o oczekiwania. Jeśli nie zapytali o oczekiwania i nie odpowiadają na twoje pytanie, to w 95% chleba z tego nie będzie.
Na rozmowie telefonicznej najlepiej zapytać jak wygląda rekrutacja, ja zawsze rezygnowałem, jeśli słyszałem, że jest więcej niż dwa etapy, tj. więcej niż dwa spotkania, bo często firmy lubią się rozpisywać i z
@AnonimoweMirkoWyznania: normalnie zapytaj (nie na początku rozmowy) jak wygląda wynagrodzenie, czy jest stałe i co tam chcesz. Z tego co mi się obiło o uszy to właśnie w Poznaniu i Wrocławiu jest ciśnienie na pracowników TSL - jak ktoś jest zorientowany to może dać mi znać bo będę się też właśnie do Pozka przeprowadzał.
@smway: Wcale w Pzn nie jest tak dobrze z logistyką.
Moja różowa szukała ofert spedycja duże i zbytnio wyboru nie ma.
Przepisywacze w większości dlatego lepiej Wrocław.