Wpis z mikrobloga

uregulować i nie dopuścić do powtórki. Taki fb przez nieuwagę polityków i instytucji zdobył już za dużą władzę. Zobacz, że mogą mieć materiały na każdego, co za tym idzie haki. Nawet tak mogą wpływać na rządzących. To już zaszło za daleko. Jak się im zmieni światpogląd albo będzie się opłacało jechać po lewakach to po was też przyjdą. Już nie będzie tak wesoło, c'nie?


@wpisynienawisci: Ale wtf, czemu za każdym razem
@maximilianan: pewnie jakby byli w zarządzie fb to by inaczej mówili ale zacznimy od tego, że fb nie ma nic wspólnego z ideałami wolnego rynku jakie mają w głowach konfiarze.
Po następne lewactwo zawsze stawało po stronie fb, twittera czy google, nie tylko teraz jak trzeba pokazać hipokryzję konfederacji. Po prostu pasuje im że te korporacje robią 'na złość' prawactwu i to im wystarcza bez zagłębiania się w to czy to
@wpisynienawisci: 1) jakie to są ideały wolnego rynku w głowach konfederacji?
2) gówno prawda, lewactwo od dawna zauważa siłę korporacji i oligopoli
3) nikt nie robi na złość prawactwu, tylko wszyscy ciśniemy bekę z zakłamania konfederacji. Ot, tacy byli wolnościowi, że byli za ograniczeniem handlu w niedzielę, za zaostrzeniem aborcji, za zlikwidowaniem tvn - a jak trafiła kosa na kamień to robią pikatchu fejs i udają niewiniątka.
@maximilianan:
1. nie wiem, znam ich poglądy piąte przez dziesiąte
2. zauważa ale ejakuluje za każdym razem jak korporacja sprawi ból dupy znienawidzonemu prawactwu
3. Nie mówię, że wy robicie na złość, wy to jakaś niepełnoletnia drobnica na portalu dla spierdoksów ale pisałem o tym, że korporacje za każdym razem jak zrobią "na złość" prawactwu to punktują u lewactwa, które idealuzje te korporacje, zwiera z nimi szeregi, kupuje produkty i linkuje
za zlikwidowaniem tvn


@maximilianan: kłamiesz czy jesteś niedoinformowany? Nie ma trzeciej drogi, jeśli wierzysz że lex tvn to likwidacja tvn to albo oklamujesz ludzi, albo nie czytałeś co to. Podpowiem - to byłoby zmniejszenie zasięgów, a nie całkowite usunięcie. Więc jak analogia to do shadowbana facebookowego.

korporacjom nie zależy ani na lewactwie, ani prawactwie tylko na kasie

Tak i dlatego facebook blokuje propalestyńskie strony.
https://www.theguardian.com/media/2021/may/26/pro-palestine-censorship-facebook-instagram
Ale tym razem wierzę że to
Taa, tylko ze jakis januszex nie ma globalnego wpływu na wszystko :)

Jestem daleki od bycia prawackim oszołomem, ale nie raz spotkałem się z komentarzami Polaków gdzie ma Polskę na facebooku się najzwyczajniej PLUJE- nazywa się Polaków śmieciami, idiotami itd.

Gdy zgłaszam takie komentarze to „nie naruszają standardów społeczności”…

Przy jednoczesnym usuwaniu o wiele lżejszych komentarzy jesli chodzi o NIEPOLAKÓW. Nie podoba mi się taki jawny antypolonizm, a nie mam wpływu na
czyli naprawdę myślisz że lex tvn usunęłoby tvn z Polski.

Ciężko darować sobie osobiste wycieczki przy takiej znajomości tematu.


@Usmiech_Niebios: Chryste, nawet niech lex tvn polega na ograniczeniu zasięgów. I co z tego? Bo każdy rozsądny człowiek by stwierdził "no w sumie, to takie dziwne, żeby władza nagle ograniczała zasięg tak istotnej stacji która w nią uderza".
Ty, zamiast zwrócić uwagę na problem, to mówisz, że to nie zakneblowanie stacji telewizyjnej,
Chryste, nawet niech lex tvn polega na ograniczeniu zasięgów. I co z tego?


@kasztanowcowiaczek: no nic, tak jak ban na facebooku to to samo co shadowban, rozsądny człowiek zamiast zastanowić się nad tym czemu przekłamują fakty będzie powtarzał co usłyszał. Ty jesteś rozsądnym człowiekiem, bo zwracasz uwagę na problem a kiedy ci powiedzą że jest znacząco przerysowany powiesz że liczy się zwracanie uwagi na problem a obniżenie zasięgów to "częściowe zakneblowanie"