Wpis z mikrobloga

O uj Wam chodzi z tym grubaskiem? Chłop jest dorosły, prowadził rozmowę z dorosłymi kobietami (zaakceptowały regulamin na tinderze). Ja konserwatysta wyczuwam tu w uj hipokryzję, niby wszyscy tacy tolerancyjni, a wyzywają gościa który sobie knagę wysyła na DMach do lasek. Kto mu zabroni? Może tak lubi? Może ma taki fetysz? Ludzie przy władzy i ogromnych pieniądzach mają różne odpały na punkcie seksu. W samej rodzinie królewskiej w Anglii było głośno, że masne orgie się odbywały w klimacie BDSM. Wszystko jest dla ludzi, i nic nikomu do tego jak drugiej stronie nie dzieje się krzywda. Gdzie jest granica bycia zbokiem? Dlaczego mineta i obciąganie nie jest obleśne? A może anal jest obleśny? A może fetysz stóp? Crossdressing? Strapon? Sranie na klate? Tak ciężko połączyć kropki? Wystarczy na gościa spojrzeć, widać od razu że ma problemy ze swoją samooceną. Takie odpały się skądś biorą. Szczerze? Żal mi ryżego, taki los go spotkał.. A chciał tylko konia zwalić albo zarvchać. Łączę się z nim w bólu, bo sam jestem odmienny i lubię to co jest przez ogół społeczeństwa nieakceptowalne. Nikomu krzywdy nie robię, a taki się urodziłem że do zaspokojenia swojego popędu potrzebuję mocnych bodźców, emocji takich jak skrajna uległość wobec kobiety, czy ostra dominacja. Rudy tak samo zrobił wszystko zgodnie z prawem prawdopodobnie. Jedyne co jest w tym kontrowersyjne, to to, że target który go śledzi to dzieciaki, a teraz szambo wybiło. No ale nie wybiło by gdyby hieny internetowe nie zaglądały ludziom do łóżek.
#leksiu
  • 1