Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
Te miasto to stolica najbardziej gównianych kebabów na świecie. Raz na pół roku się skuszę z jakiejś nowej knajpy i zawsze ten sam syf z makro

Dziś to co zamówiłem to szok, ostry sos to majonez z ketchupem i przyprawa chilli XDDD

i zawsze te opinie na pyszne.pl mmmm pycha i oczywiście "OGROMNA porcja" Ehh

#wroclaw #kebab
EmcePomidor - Te miasto to stolica najbardziej gównianych kebabów na świecie. Raz na ...

źródło: comment_1641568543b5EVGjXxznOpw6jDVHf11v.jpg

Pobierz
  • 62
@EmcePomidor ehhh oby jedbak świat zwrócił. Ale nawet w tekstach piosenek ten językowy rak postępuje. W sumie nie wiem czy to jest też błąd który zalezy od lokalizacji. Mieszkałem w polsce w lubelskim i zachodniopomorskim i wydaje mi się, ze nie slyszalem go na żywo, a tylko w internecie. Ale może tylko tak mi sie wydaje. Anyway, przestań! To boli! :P
@EmcePomidor W kwestii ocen na pyszne, to zauważ, że często w topce restauracji w dowolnym dużym mieście znajdziesz garmażerkę (bo mają schaba "jak u mamy") zakalce zwane na wyrost pizzą oraz psy zmielone z budami z jakiegoś PadWongThaia. Tanio, dużo i żeby dobrze wchodziło na kaca. Noo ewentualnie od nasrania sushi barów bo to nadal dla wielu jakiś wyznacznik statusu.

Ja nie mówię, że na ich miejsce mają wskakiwać zaraz jakieś Atelier
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rogi_: ale jakimś cudem za Odrą mają dobrego kebaba. Moja teoria jest taka że te wszystkie wrocławskie kebabownie biorą patyk z miesem z tego samego miejsca (makro).