Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@das2sin: ja mam roota i wszystko dziala. Apki bankowe, google pay. Nie pamietam dokladnie jakie moduly mam zainstalowane, ale pozniej moge Ci zrobic screena z magiska co mam zainstalowane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@majinBEJITA: zainstalowany mam nawet wchodzilem w terminal androida poprzez "props" i tam zmieniałem ale nie pomogło. Dalem sobie spokój poki dziala revolut jak przestanie to przesiade sie na canary. @g1b50n zaraz sprawdzę czy zmiana nazwy zadziała
Edit: zmieniłem nic nie dało
@Alakecz: Jak Ci Pan Naczelnik #!$%@? konta w banku, bo nie daj boże wystawiłeś rachunek kiedyś jakiemuś podejrzanemu o przekręt to się zesrasz. A nawet jak nie wystawiasz rachunków, tylko stażystom w banku się coś #!$%@? a Ty zatankowałeś auto i będziesz zostawiał swój dowód i dymał z buta do domu i z powrotem na stację z gotówką, bo karta nie działa - jak mi się kiedyś zdarzyło, to się nauczysz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majinBEJITA: na swoim obecnym telefonie nie mam roota, na starym miałem, jakąś apka była typu adfree czy coś, obecnie nie używam aplikacji które mają reklamy, na telefonie mam 2 gry, każda kupiłem za hajs z ankiet google, więc nie mam na nich reklam