Wpis z mikrobloga

@dymel: @ch0pin: zastanawiam się, czy jeszcze 500km przejadę, bo teraz nie chce mi się tym zajmować

@Aczo: panie, ja nawet nie wiem co to znaczy, aby do sklepu jeździłem, i nad morze, i na lotnisko, i za granicę... no zużyło się, bo tym rowerem #!$%@?łem na okrągło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurczaczak: wymień to powinno gorsze kosztować. Ewentualnie jak chcesz maksymalnie przycebulic to zamień z przednia oponą która się mniej zużywa.
@Rzlk: @Deska_o0: dobra, zamówiłem nową oponę (€12, ma na dniach przyjść). Tylko nie bardzo mi się chce teraz wymieniać, bo nie lubię przy rowerze grzebać. Jakby sprawa poczekała miesiąc to bym wykorzystał kumpla, który tego typu rzeczy robi w pięć minut za piwo
@Deska_o0: żeby iść z tym do serwisu to ja już wolę sobie sam wymienić XD

Na dworze trochę piździ, może to jest dobra okazja żeby zrobić sobie przerwę od roweru, bo też mnie ostatnio trochę nudził
@kurczaczak: Miałem podobną sytuacje w rowerze, którego używałem na trasie sklep-dom (3km) i stwierdziłem ze nie ma sensu wymieniać bo najwyżej się przejdę kawałek do domu. Opona wytrzymała 2 tyg XD na szczęście nowa w Action to 6€ i spokój.