Wpis z mikrobloga

@JanParowka: Pamiętam jak żona (wtedy jeszcze dziewczyna) przeprowadziła się do Krakowa. Jako, że juz mieszkaliśmy razem, to pomagałem w przeprowadzce i woziliśmy sobie rzeczy razem. No i kiedyś przyjechaliśmy, zaparkowałem na wolnym miejscu (i tak trzeba było mieć "klucz" do szlabanu, aby wiechać pod blok)....

I wyskakuje babcia - "mój mąż tu zawsze parkuje", "to nasze miejsce", "prosze przeparkować"... mówienie, że za 2h mnie nie bedzię nic nie dawało.

Takie życie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@JanParowka: miałem podobna akcje z sąsiadem. Parking przed blokiem, przy drodze publicznej, własność gminy. Parkować mogą wszyscy, ale dziadowi się nie podobało że parkuję tyłem. Miejsce parkingowe, chodnik, teren zielony i blok. Nagminnie odgina mi wycieraczkę w kombi, kamerka z okna, nagranie i telefon do dzielnicowego. Piękny to był dźwięk trzaskające dupy jak dzielnicowy powiedział "że on sobie może druty wyginać na swoim balkonie a nie czyjes wycieraczki, że jak tak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@JanParowka: Wprowadziłem się do nowego mieszkania. Trzy dni później #!$%@? nocą przebił mi oponę. Dzień później syn rozciął rękę i trzeba było szyć - zdarzylem ją wymienić tego samego dnia. Wiecie czemu opona została przebita? Bo zaparkowałem na JEGO miejscu ( publiczny, wspólny parking pod blokiem). Poszedłem do gościa napluć mu w ryj - wiedziałem, że to on - a on z uśmiechem "jak masz świadków to idź na policję". #!$%@?
@SpalaczBenzyny: a czemu niby nie? Co mi zrobi chłop który mieszka 20 lat w jakiejś kamienicy czy bloku z wielkiej płyty, krzywo się popatrzy czy mi dzień dobry nie powie na klatce? Lałbym na niego ciepłym moczem a że takie robaki mogą Ci fure porysować albo przebić opony to albo stawiasz pod kamerą albo sam stawiasz kamery potem po sprawie z powództwa cywilnego oddajesz fure do ASO a karaluch dzwoni do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SpalaczBenzyny: nie ma takiego wymogu. To nie jest miejsce tuż przy ścianę budynku tylko jest jeszcze chodzi, pas zieleni i dopiero elewacja. Zresztą parking to cześć gminy nie spółdzielni. Oczywiście, rozumiem, że to spaliny dla dziadka są problemem. Ale nie rozumiem dlaczego się przypierdzilal mieszkając na 4 piętrze ;D
@SpalaczBenzyny: ja ogólnie jestem specyficzny i bym te #!$%@? szczuł administracją, strażą miejską i czym się da jak wojna to wojna ( ͡° ͜ʖ ͡°) któryś by szluge zapalił na balkonie, śmieci nie posegregował czy ze szwagrem pił wódkę po 22 lub cokolwiek i od razu jak kuba bogu tak bóg kubie xD bąbelków nie mam, różowa też śmieszka i troll więc nawet pewnie wojna z januszami