Wpis z mikrobloga

@sowiq: to w niedziele było czy w sobotę? jeździłem w sobotę i na orczyku wmiare wmiare, wyciągi dramat - ten przy czerwonej trasie jeszcze jescze. nocna jazda super, praktycznie zjazd-wjazd.
w niedziele odpuściłem, szkoda kasy wydawać na stanie w kolejkach.
@jaras2: to była sobota koło 12:00 na Kotelnicy. Żałuj, że w niedzielę odpuściłeś, bo tego dnia kolejki na 2-3 minuty stania. Tylko niestety wyjazd z Białki mocno utrudniony. Powrót do Warszawy to +3h do normalnego czasu ()
@sowiq: trzeba było mi tego nie pisać xD
wyjechałem o 8 rano. w warszawie już o 13.30 byłem. A tak pewnie do 16 na stoku i ok 24 w domu.... to w niedziele do było pusto?
A tak pewnie do 16 na stoku i ok 24 w domu....


@jaras2: wyjechaliśmy o 12:00, żeby dojechać o ludzkiej godzinie. Po drodze mocno kombinowaliśmy z Google Maps, żeby zoptymalizować trasę. Jechaliśmy przez sporo wsi, zwłaszcza w okolicach Skomielnej (koniec S7) i Krakowa. W Warszawie byliśmy przed 20:00. Jak dla mnie tragedia :)
@jaras2: swoją drogą nie wiem czy zauważyłeś, ale kamerki on-line w Białce już nie pokazują kolejek na wyciągi. Jeszcze 2 lata temu bez problemu można było zobaczyć jakie są kolejki.
kamerki on-line w Białce już nie pokazują kolejek na wyciągi


@sowiq: dokładnie. imo zrobili to specjalnie żeby ludzie dopiero po przyjechaniu się zorientowali co się dzieje. Moim zdaniem to trochę #!$%@? jest, bo możnaby się wybrać gdzieś indziej. a tak zanim zaparkujesz wleziesz w sprzęcie pod stok to już machniesz ręką i będziesz jeździł.

wyjechaliśmy o 12:00, żeby dojechać o ludzkiej godzinie


@sowiq: trochę bez sensu. Z zako trzeba wyjechać