Wpis z mikrobloga

#pokemongo #!$%@? mecze się drugi dzień, jak pokonać tego #!$%@? Giovanniego… wychodzi typ Persianem i ja go kontruje Sirfecht’dem. Jak mam Sira na pierwszym pokemonie (1 z 3) to dostaje bencki od razu jak Gołota z Tysonem, natomiast jak mam Sirfecht’da na drugim to dzielny kurak (oczywiście dalej z Persianiem, bo Giovanni #!$%@? #!$%@?, zbił juz mi np. Glaceona) ma cały czas swoje ataki jako Super Effective - ktos jest mi to w stanie #!$%@? wytłumaczyć?
  • 6
@luba17: walcząć z liderali/giovannim należy wykorzystywać fakt że po zmianie pokemona przez nas i po charge ataku ich pokemon przez chwile stoi w miejscu i nie atakuje, więc ustawiasz walczącego poka na 2 slocie i po starcie walki od razu zmieniasz na niego, dzięki temu nie dostajesz obrażeni przez tą chwile, a dodając do tego poka z odpowiednimi atakami możesz spamując atakami tracić szczątkowe wartości hp, przykładowo lucario conter /powerup punch
@boniek001: @damiangrzeli: tak ale jak używam walczącego jako pierwszego to moment mi go załatwia, a jak zostawię walczącego jako drugiego to wtedy kozacko wygrywam z persianem, tylko jeden wtedy jednego pokemona w #!$%@? :/