Wpis z mikrobloga

@randomactsofkindness: Dzięki za zgłoszenie błędu!

Osobiście nie jestem w stanie go zreprodukować, ale wiem że udostpenianie i zapisywanie korzysta z deprecatniętych api, wiec wcale nie jestem zaskoczony że tam coś nie dziala. Próbowałem to popoprawiać, ale trochę się bałem dotykać i zaplanowałem sobie to przepisać na kiedyś, w przyszłości...
Potwierdź mi tylko proszę że dobrze rozumiem że to co robisz to jest:
1. wchodzisz w obrazek z mirko
2. Klikasz udostępnij
@osiemnascie:

Ani jedno ani drugie, ale jest blisko :)

1. wchodze w obrazek na mirko
2. klikam udostępnij w toolbarze
3. wybieram "chaty" czyli messenger
4. pojawia się wybór osób do których mam wysłać obrazek
5. wysyłanie działa i obrazek się wysyła poprawnie.
6. wchodzę bezpośredni w messnegera
7. wybieram wyślij pliki z galerii.
8. w wewnętrznej galerii messengera pojawiają się uszkodzone pliki.

Sam czas między punktem 2. a 3. jest
@randomactsofkindness: Okej dzięki. Apka sama z siebie nie usuwa udostepnioncyh plików (a powinna, bo gdyby ktoś chciał zapisać to moze sobie kliknąć zapisz).
To że klikasz i nic się nie dzieje to samo pobieranie pliku moze zajać chwilę (bo jest pobierany od nowa, w pełnej rozdzielczości) i nie ma nigdzie wyświetlanego progressu, ale to co opisujesz brzmi jakby coś jeszcze się tam działo.

A to ze udostepnianie w jednej aplikacji powoduje
@osiemnascie: nie, ~30GB wolnego miejsca. aa i jeszcze jedna ciekawostka. do wygenerowania "błędnego obrazka" wystarczy samo kliknięcie udostępnij w apce. nie trzeba robić nic więcej, w sensie nie trzeba go nigdzie udostepniać. byc moze jest to jakiś błąd messengera, bo np dodawanie zdjęć do FB już pokazuje tylko dobre zdjęcia. Z drugiej strony udostępnianie obrazków w ten sam sposób np. z Boost nie powoduje takich atrakcji.